Zwycięstwo po Gliwicku!

W dniu 10.10.2021r. zakończyło się współorganizowane przez nasz Klub 2. Grand Prix Weteranów w tenisie stołowym. Organizacja turnieju ciepło przyjęta przez środowisko tenisa stołowego ucieszyła nas nie mniej jak świetna forma Bartosza Kwodawskiego, który po Gliwicku wygrał rywalizację w silnie obsadzonej kategorii 40-49 lat.Kwodziu wygrał turniej z dużą odwagą, gdyż po drodze zmuszony był ograć Prezesa KTS Gliwice Dariusza Steuera, dla którego również był to udany występ. Troszkę szkoda , że Panowie trafili do tej samej połówki tabeli, gdyż przy innym układzie finał kategorii byłby w pełni Gliwicki. Dariusz Steuer zakończył rywalizację na dobrym miejscu w przedziale 5-6.
W kategorii 40-49 lat dobry turniej rozegrał również Łukasz Strof zajmując miejsce 13-16

W przedziale 37-40 rywalizację zakończył Grzegorz Machał.W kategorii 50-59 lat mieliśmy 3 reprezentantów. Najlepiej z nich zagrał Roman Wiża, który zakończył rywalizację w przedziale 17-24. W przedziale 25-32 znaleźli się Marek Kaczorek i Piotr Łagowski. Natomiast Marcin Zygmunt ukończył rywalizację w przedziale 49-52.
W kategorii 80-84 lat w przedziale 9-10 rywalizację zakończył Marian Kwodawski cały czas aktywnie uprawiający tenisa stołowego.Wszystkim naszym weteranom dziękujemy za walkę i życzymy jeszcze większych sukcesów w przyszłości. Dziękujemy również wszystkim zaangażowanym w przygotowanie turnieju.


Wyniki