Zwycięstwo bez rozgrzewki :)Czy powinno się przystępować do zawodów bez rozgrzewki ? - Odpowiedź brzmi nie :). Mimo, że morsowanie stało się ostatnio narodowym sportem Polaków , to słabo sprawdza się na hali sportowej.
Ale jeżeli już trzeba grać na zimno, to dobrze jest się chociaż dobrze wyspać i mieć co najmniej kilku trenerów , którzy przeprowadzą Cię na "chłodno" przez "przełamujący pierwsze lody" pojedynek. Takie właśnie trudności spotkały Natalię Gąsior w 1 spotkaniu Otwartego Turnieju Juniorek rozgrywanym na naszej własnej hali w Centrum Sportowo-Kulturalnym "Łabędź" w 1 tego dnia pojedynku z Olą Kuzio - Gryf Gdów.Jednak dzięki walce do końca i (nie) wielkiej pomocy trenerów Dariusz Steuera i Jana Ciepiała udało się stopić pierwsze lody i w następnych pojedynkach atmosfera znacznie się ociepliła.Na koniec zrobiło się naprawdę gorąco, ponieważ w półfinale Natalia pokonała Marysię Toborek z UKTS Sokół Orzesze , a w finałowej walce przełamała zacięty upór Laury Kałużny z JKTS Jastrzębie-Zdrój i tym samym zwyciężyła w 1 Otwartym Turnieju Juniorek i Juniorów.Gorąco było również w rywalizacji Panów, gdzie Filip Rułka wspierany przez trenera LITS Meble Anders Żywiec Jerzego Schreibera zagrał znakomity turniej docierając do półfinału i ostatecznie kończąc rywalizację na 3 miejscu na 70 startujących.

W turnieju w celach szkoleniowych wzięli również udział młodsi zawodnicy Gliwickiego Klubu , dla których turniej ten był okazją do zdobycia cennego doświadczenia. Na tle grupy wyróżnili się Daniel Knevels , który w ostatnim czasie zrobił znaczny postęp i w turnieju juniorów wygrał 3 gry, oraz Michał Durda (reprezentant KTS Lew Głupczyce wypożyczony do KTS Gliwice), który poza dobrą grą znakomicie wykorzystywał koleżeńską pomoc kolegi debiutującego w roli coucha.
Poniżej relacja video oraz Fotogaleria z przeprowadzonego przez Gliwicki Klub Tenisa Stołowego I Otwartego Turnieju Wojewódzkiego Juniorek i Juniorów252 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie