Zderzenie pokoleń na podium 3 ligi!

Tegoroczne rozgrywki 3 ligi mężczyzn w wykonaniu naszych drużyn były niezwykle udane i nawet epidemia choroby covid-19 nie pokrzyżowała planu naszym ambitnym zawodnikom. Dwa nasze zespoły uplasowały się na podium 3 ligi zajmując pierwsze i drugie miejsce. Pewnie gdyby można było mieć 3 drużynę, to stanęła by ona na najniższym stopniu podium:) Co ciekawe w jednej z drużyn rywalizowała ambitna młodzież, a w drugiej ambitni weterani. Co z tego wynikło? Zobaczcie sami.Zespół KTS IV wygrał 3 ligę!

Sukces cieszy tym bardziej, że zespół KTS IV w składzie Łukasz Strof, Rafał Opozda, Piotr Zemła, Roman Wiża, Krzysztof Piwowarski i Paweł Stefanów w przyszłym sezonie będzie miał okazję rywalizować w rozgrywkach 2 ligi Mężczyzn. Część z naszych zawodników rywalizowała już w przeszłości w tych rozgrywkach, a nawet otarła się o rywalizację w ligach ogólnopolskich, jednak jeszcze nigdy w jednym zespole.Nasi Panowie byli w tym sezonie nie do zatrzymania i nie straszne im były nawet pojedynki ze wzmocnioną Młodością Rudno, której "witalności" nie starczyło na zatrzymanie naszych zawodników:). Najwięcej punktów w zespole zdobył Łukasz Strof, natomiast największą 100% skutecznością może pochwalić się Piotr Zemła, który wygrał wszystkie swoje 17 gier.

Jego blok był tutaj swoistą ścianą płaczu dla zawodników, którzy mieli pecha znaleźć się po drugiej stronie stołu.


Dokładne statystyki dotyczące gry naszych już - 2 ligowych weteranów znajdziecie na stronie

ŚLZTSNaszych weteranów zawzięcie goni młodzież, która pod kierownictwem Wacława Sucheckiego zajęła 2 miejsce. Najlepiej punktującym zawodnikiem okazał się właśnie doświadczony trener Wacek, który wygrał 22 z 26 spotkań singlowych.Najbardziej cieszy jednak fakt, że w lidze z sukcesami punktują młodzi rozwijający się zawodnicy: Mikołaj Adamczyk oraz Kacper Rusin. Obaj solidnie przepracowali sezon, a wysoka skuteczność Mikiego (77,78%) pobudza apetyt na przyszłość.


Szczegółowe wyniki osiągnięte przez naszą młodzież znajdziecie na stronie ŚLZTS.


Fotogaleria z rozgrywek:


118 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie