Zawodnicy KTS Gliwice oblegają podium!

W dniu 15.01.2022r. nowego zakończył się pierwszy turniej w Nowym Roku ! To bardzo ważne , żeby w takiej imprezie zagrać dobrze, bo ponoć jaki raz taki cały rok. Cóż, gdyby była to prawda to KTS Gliwice na pewno by na tym skorzystał, gdyż w dwóch kategoriach , na 6 miejsc na podium nasi zawodnicy zajęli 3.

W kategorii Pań 2 miejsce na podium wywalczyła Dominika Gilewska, która w finale musiała uznać wyższość jedynie zwyciężczyni całego turnieju Milenie Kluszewskiej ( KRS TKKF Sportowiec Częstochowa).

Na pochwałę zasługuje również Karolina Rakowska, której mimo dobrej gry zabrakło nieco szczęścia i zakończyła rywalizację ostatecznie w przedziale 9-12.

W przedziale 13-16 zmagania zakończyły kolejne dwie nasze zawodniczki: Marta Gawliczek i Julia Kaczmarczyk .

W kategorii Młodzieżowców zajęliśmy aż dwa miejsca na podium. 2 miejsce wywalczył rewelacyjnie grający Szymon Radło, który jedynie w grze finałowej uległ znakomicie dysponowanemu i grającemu na własnym "terenie" Bartłomiejowi Skórko (JKTS Jastrzębie-Zdrój).

Na 3 miejscu znalazł się Krzysiu Gumiński, który walkę o podium stoczył z Dominikiem Soliło z UKS Energii Siewierz i wyszedł z niej zwycięsko.

Tuż za podium w przedziale 5-6, bo niezłym turnieju znaleźli się dwaj inni reprezentanci Gliwic: Piotr Ostachowski i Filip Rułka.

Sokołowski Oskar -33-48.

Współtwórcami sukcesu naszych zawodników i zawodniczek byli trenerzy Jan Ciepiał i Piotr Bitmann.

Gratulujemy wyniku i grajcie tak przez cały nowy rok :)