Wyniki Mistrzostw Gliwic w Tenisie Stołowym


W Mistrzostwach Gliwic uczestniczyło ponad 200 uczestników


Co to były za Mistrzostwa Gliwic w tenisie stołowym!💥💪😊

250 zawodników w 6 kategoriach z całego Śląska oraz z kilku województw, zawodnicy z Superligi, 1,2 i niższych lig oraz cała rzesza amatorów plastikowej piłeczki od 8 do 70 lat to wszystko mogliśmy oglądać w Centrum Kulturalno-Sportowym Łabędź na VII Mistrzostwach Gliwic w tenisie stołowym.



W zawodach wzięli udział zawodnicy z Lotto Superligi Mężczyzn oraz 1 - Ligi Tenisa Stołowego

Mistrzami w swoich kategoriach zostali Jarosław "Atom" Tomicki, Grzegorz Felkel, Krzysztof Gumiński, Karol Kufel, Dariusz Kuczera i Rafał Wójcik.

Bardzo silna obsada i ilość zawodników i zawodniczek w mistrzostwach, bardzo Nas cieszy i motywuje do dalszej pracy.





Analizując cały rok, możemy stwierdzić że Mistrzostwa Gliwic były jedne z największych imprez tenisa stołowego na Śląsku 💥 🏆

Dziękujemy kibicom, zawodnikom że byliście z Nami 💪👍 oraz sponsorom firmie Bacha Sport za nagrody i Miastu Gliwice za dofinansowanie turnieju.



Było o co walczyć :)


WYNIKI MISTRZOSTW GLIWIC

KAT.OPEN

1. Tomicki Jarosław 2. Szotek Karol 3. Masłowski Jakub 4. Felkel Grzegorz 5 - 6 Kądziela Marek Kleszcz Krzesimir 7 - 8 Balcerzak Marcin Kwodawski Bartosz 9 - 12 Piecowski Miłosz Radło Szymon Kalinowski Mateusz Gumiński Krzysztof 13 -16 Piecowski Mirosław Koczyba Mariusz Gołda Gabriel Michalski Jakub 17 - 24 Gdula Adam Mugowwski Arkadiusz Kurek Kamil Rusin Kacper Szabat Patrycja Cyndera Jakub Michalec Kazimierz Smołka Kamil 25 - 32 Jędrzejowski Oskar Balawajder Jacek Sokołowski Oskar Skórski Michał Babicz Adam Sokołowski Mirosław Waldowski Wojciech Miśta Sylwester 33 - 48 Lamer Maciej Stużyński Dawid Bryniarski Artur Frasek Stanisław Opozda Rafał Roszkowicz Wiktor Krawczyk Jarosław Noglik Łukasz Mateja Tomasz Bobrowski Łukasz Kaniecka Dorota Wiecheć Adrian Balawajder Bogusław Piwowarski Jakub Nazarkiewicz Mieszko Pasiński Adam 49 - 64 Machał Grzegorz Jończyk Bartłomiej Machał Marcin Sławiński Krzysztof Sławiński Marcin Bochenek Rafał Micał Jakub Łagowski Piotr Laskowski Piotr Młynarczyk Ewa Gumulasz Gabriel Brachaczek Nadine Kroczek Marta Zgodziński Tomasz Wodniak Kamil Kowalski Łukasz 65 - 73 Stefaniak Michał Wiża Roman Puklicki Kacper Sokołowski Oliwier Jaros Adrian Durda Michał Błachuciński Michał Peczalka Adrian Tomaszewski Kacper

KAT.DZIECI

1. KUFEL KAROL 2. TOBOREK MARIA 3. DURDA MICHAŁ 4. SOKOŁOWSKI OLIWIER 5 - 6 WOJTASZCZYK WOJCIECH TOMASZEWSKI KACPER 7 - 8 SOKOŁOWSKI OSKAR PIWOWARSKI JAKUB 9 - 12 WILK MONIKA WIŚNIEWSKI MATEUSZ BRACHACZEK NADIN SŁAWIŃSKI MARCIN 13 - 16 CYRTA MATEUSZ DOMAGAŁA MATEUSZ BUŁA MAKSYMILIAN MACHAŁ MARCIN 17 - 19 MIREK JAN KOCZYBA PATRYK CYPEK FILIP

KAT. MŁODZIEŻ

1. GUMIŃSKI KRZYSZTOF 2. MUGOWSKI ARKADIUSZ 3. RUSIN KACPER 4. SMOŁKA KAMIL 5 - 6 PIECOWSKI MIŁOSZ WODNIAK KAMIL 7 - 8 DURDA MICHAŁ STUŻYŃSKI DAWID 9 - 12 SOKOŁOWSKI OSKAR DOBOSZ DOMINIK SOKOŁOWSKI OLIWER JĘDRZEJIOWSKI OSKAR 13 - 16 PIWOWARSKI JAKUB CYPEK FILIP CYRTA MATEUSZ MIREK MIKOŁAJ 17 - 24 BUŁA MAKSYMILIAN KUFEL KAROL GOMULARZ GABRIEL NAZAREWICZ MIESZKO WILK MONIKA WOJTASZCZYK WOJCIECH TOMASZEWSKI KACPER TOBOREK MARIA

KAT.AMATOR

1. Wójcik Rafał 2. Krupa Sebastian 3. Balawajder Jacek 4. Schaniel Krzysztof 5 - 6 Wnęk Andrzej Stużyński Dawid 7 - 8 Cyrta Mariusz Cypek Adam 9 - 12 Ścigany Dariusz Sławiński Krzysztof Waldowski Wojciech Sokołowski Mirosław 13 - 16 Tomaszewski Kacper Łagowski Piotr Ruszkiewicz Adam Jończyk Bartłomiej 17 - 24 Jędrzejowski Oskar Rodek Zbigniew Baron Mariusz Domagała Mateusz Migdał Eugeniusz Kuczera Dariusz Cyndera Jakub Michalec Kazimierz 25 - 32 Migas Anna Lamer Maciej Zgodziński Tomasz Gwizdon Artur Roszkowicz Wiktor Wilk Monika Mały-Wieczorek Klaudiusz Durda Michał 33 - 48 Wodniak Kamil Młynarczyk Ewa Mirek Piotr Domeradzki Zdzisław Domagała Wojciech Błachuciński Michał Bryniarski Artur Kufel Tadeusz Woźniczka Marcin Machał Grzegorz Puklicki Kacper Micał Jakub Krawczyk Jarosław Mirek Mikołaj Feliks Franciszek Wiśniewski Mateusz 49 - 62 Dobosz Dominik Noglik Łukasz Laskowski Piotr Bochenek Rafał Wierbiłowicz Grzegorz Durda Julia Gomularz Gabriel Ogońska Iwona Jarosz Adrian Kowalski Łukasz Sławiński Marcin Brachaczek Nadine Mateja Tomasz Miśta Sylwester

KAT.SENIOR

1. Felkel Grzegorz 2. Kleszcz Krzesimir 3. Radło Szymon 4. Gumiński Krzysztof 5 - 6 Gdula Adam Skórski Michał 7 - 8 Jończyk Bartłomiej Mugowski Arkadiusz 9 - 12 Stefaniak Michał Masłowski Jakub Rusin Kacper Bobrowski Łukasz 13 - 16 Domagała Wojciech Wiecheć Adrian Babicz Adam Cyndera Jakub 17 - 24 Michalski Jakub Tomicki Jarosław Balcerzak Marcin Kalinowski Mateusz Piecowski Mirosław Piecowski Miłosz Szabat Patrycja Cyrta Mariusz 25 - 32 Roszkowicz Wiktor Kądziela Marek Gołda Gabriel Zgodziński Tomasz Kaniecka Dorota Bochenek Rafał Woźniczka Marcin Brynarski Artur 33 - 37 Ścigany Dariusz Miśta Sylwester Kurek Kamil Machał Grzegorz Feliks Franciszek

KAT.WETERAN

1. KUCZERA DARIUSZ 2. PIECOWSKI MIROSŁAW 3. WNĘK ANDRZEJ 4. RODEK ZBIGNIEW 5 - 6 WIŻA ROMAN GWIZDON ARTUR 7 - 8 WALDOWSKI WOJCIECH OPOZDA RAFAŁ 9 - 12 LAMER MACIEJ SOKOŁOWSKI MIROSŁAW BALAWAJDER JACEK MIGDAŁ EUGENIUSZ 13 - 16 DOMERADZKI ZDZISŁAW SŁAWIŃSKI KRZYSZTOF ŁAGOWSKI PIOTR MIGAS ANNA 17 - 24 KRAWCZYK JAROSŁAW STEUER RUDOLF MŁYNARCZYK EWA PECZARKA ADRIAN MICHALEC KAZIMIERZ MIREK PIOTR KUFEL TADEUSZ OGOŃSKA Iwona 25 - 26 WIERBIŁOWICZ GRZEGORZ WERNER PETRYK

19 wyświetlenia
Skontaktuj się z nami:
Znajdziesz nas na:

DaDDariusz Steuer

Tel: + 48 607 442 978

Dariusz Steuer 

Email: ktsgliwice@gmail.com
 

© 2019 by Fitness KTS Gliwice.
Proudly created with
Wix.com

Facebook

Instagram

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

Youtube

  • Twitter Clean
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now