Wyniki IX. Mistrzostw Gliwic w Tenisie Stołowym

W dniu 18.12.2021r. rozegrano już IX. Mistrzostwa Gliwic w Tenisie Stołowym. W silnie obsadzonej imprezie, w której wzięło udział około 100 zawodniczek i zawodników w poszczególnych kategoriach wiekowych zwyciężyli :):


Kategoria Kobiet:


1.Kaczmarczyk Julia

2.Wystyrk Marcelina

3.Czyrnia Justyna

4.Pietek Małgorzata

5.Kubina Izabela



Kategoria Open:


1.KRZESIMIR KLESZCZ

2.MICHALSKI JAKUB

3.SOKOŁOWSKI OLIWIER

4.BUCZYŃSKI WITOLD


5 --- 6

NOSIADEK JAKUB

KOTWICA DAWID

7 --- 8

CIOSMAK MACIEJ

TOMASZEWSKI KACPER

9 --- 12

KACZOREK MAREK

PIĄTEK ADAM

WOJTASZCZYK WOJCIECH

SOKOŁOWSKI OSKAR

13 - --- 16

ŁYP MARCIN

PLEWIK PIOTR

CIOSMAK TOMASZ

HERSZKIEWICZ DARIUSZ

17 ---- 24

BERESKA ŁUKASZ

SZATNY ŁUKASZ

SZARY JULIA

PIETEK SŁAWOMIR

ŁYP ŁUKASZ

ULMAN PIOTR

GAZDA MATEUSZ

PIETRZAK DOMINIK

25 --- 32

BIELAŃSKI Marcin

JAROSZ FILIP

BUCHTA JACEK

WYSTYRK MARCELINA



Kategoria Weterani:

  1. Zemła Piotr

  2. Sasiak Rafał

  3. Mazur Grzegorz

  4. Makselon Adam

  5. Kaczorek Marek

  6. Piekarczyk Tomasz

  7. Cieciura Grzegorz

  8. Buchta Jacek



Kategoria Dziecięca:

  1. Tomaszewski Kacper

  2. Łyp Marcin

  3. Ciosmak Maciej

  4. Turek Oliwier

5-6

Cieciura Kacper

Pilch Michał

7-8

Mizia Jan

Paruch Wiktor

9-12

MACHAŁ MARCIN

KULCZYCKI ANTEK

KUSEK BARTŁOMIEJ

GWIZDAŁA JAKUB




Kategoria Seniorzy:


1. Kleszcz Krzesimir

2. Michalski Jakub

3. Kotwica Dawid

4. Machał Grzegorz

5. Ulman Piotr



Kategoria Młodzieżowa:


1.NOSIADEK JAKUB

2.WOJTASZCZYK WOJCIECH

3. SOKOŁOWSKI OSKAR

4. PIĄTEK ADAM

5-6

SZATNY ŁUKASZ

SOKOŁOWSKI OLIWIER

7-8 CZYRNIA JUSTYNA

GAWLICZEK MARTA

9-12

BIELAŃSKI MARCIN

HERSZKIEWICZ DARIUSZ

WYSTYRK MARCELINA

PIETEK MAŁGORZATA

13-16

SZYMAŃSKI IGOR

KACZMARCZYK JULIA

PLEWIK PIOTR

PIETRZAK DOMINIK

17-24

MACHAŁ MARCIN

BERESKA ŁUKASZ

MYŚLIWIEC MARTA

JAROSZ FILIP



Kategoria Amatorzy:


1.GĄSIORSKI PAWEŁ

2. WÓJCIK RAFAŁ

3. SCHANIEL Krzysztof

4. WARZECHA Mirosław

5-6

PIEKARCZYK TOMASZ

MAZUR GRZEGORZ

7-8

MACHAŁ GRZEGORZ

LENARTOWICZ JÓZEF

9-12

JANUSZKO SYLWESTER

BĄK ROBERT

RUSZKIEWICZ ADAM

SZYMAŃSKI IGOR

13-16

PIETEK SŁAWOMIR

SZCZEPANIK WŁODZIMIERZ

KACZMARCZYK MICHAŁ

GAZDA MATEUSZ

17-24

MYŚLIWIEC ROBERT



Wszystkim zwycięzcom kategorii jak i wszystkim uczestnikom turnieju gratulujemy sportowych sukcesów. Jednocześnie zapraszamy na kolejną edycję Grand Prix Polski oraz Mistrzostw w Gliwic w 2022 roku.


Tabele Turniejowe


PROJEKT FINANSOWANY Z BUDŻETU MIASTA GLIWICE


Fotogaleria: