Wyniki Finału Grand Prix Gliwic



W sobotę 21 Listopada 2020 r. w Centrum Kulturalno-Sportowym "Łabędź" w Gliwicach-Łabędach zakończyła się rywalizacja w VI Grand Prix Gliwic w Tenisie Stołowym, organizowane przez KTS Gliwice oraz Miasto Gliwice.

Najlepsi zawodnicy VI Grand Prix Gliwic w tenisie stołowym 2020 w swoich kategoriach to: Jarosław Tomicki, Mateusz Gawlas, Adam Linek, Wojciech Głuszek, Waldemar Glanowski i Dariusz Steuer.

W 6 kategoriach podczas 3 turniejów wystąpiło 214 zawodników i zawodniczek. Rywalizacja przebiegała na dobrym poziomie sportowym.

W VI Grand Prix Gliwic wystąpili zawodnicy zrzeszeni oraz niezrzeszeni tj.pierwszoligowcy, zawodnicy z niższych klas rozgrywek, oraz wiele osób zaczynających przygodę z tenisem stołowym, począwszy od dzieci przez młodzież, na osobach starszych kończąc.

Jak widać po Grand Prix Gliwic, w tenisa stołowego mogą grać wszyscy i w każdym wieku. Z roku na rok przybywa nowych uczestników i fanów tenisa stołowego. Zawody przebiegały w bardzo sportowej atmosferze fair play. W tym miejscu podziękowania za pomoc w organizacji należą się Miastu Gliwice, które dofinansowało imprezę.

Wszystkim którzy pomagali w organizacji JESZCZE RAZ WIELKIE- DZIĘKUJEMY !!!!!! Najlepszym zawodnikom jeszcze raz GRATULACJE !!!

Wyniki III Turnieju GP Gliwic


Kategoria Open 1. Piecowski Miłosz 2. Ostachowski Piotr 3. Skórski Michał 4. Rułka Filip 5 - 6 Radło Szymon Gumiński Krzysztof 7 - 8 Linek Adam Bodnar Michał 9 - 12Gala Bartłomiej Głuszek Wojciech Ostanek Michał Opozda Rafał 13 - 16Sokołowski Mirosław Wodniak Michał Gala Dawid Idaczyk Rafał 17 - 24Piecowski Mirosław Bittman Piotr Mirek Mikołaj Dorosławski Dariusz Sokołowski Oskar Sokołowski Oliwier Kałuża Tomasz Ciosmak Maciej 25 - 32Kaczmarczyk Julia Machał Grzegorz Machał Marcin Mirek Piotr Durda Michał Paruch Wiktor Ciosmak Tomasz Tomaszewski Kacper 33 - 37Czyrnia Justyna Pietrzak Adrian Paruch Oskar Kaleta Marek Mirek Jan

Kategoria Młodzież 1. Ostachowski Piotr 2. Toborek Maria 3. Wodniak Michał 4. Sokołowski Oskar 5 - 6 Czyrnia Justyna Sokołowski Oliwier 7 - 8 Szymik Jakub Pietrzak Adrian 9 - 12Pająk Aleksander Kaczmarczyk Julia Mirek Mikołaj Pencarska Emilia

Kategoria Dzieci 1. Gawlas Mateusz 2. Szary Piotr 3. Toborek Maria 4. Tomaszewski Kacper 5 - 6Szczepanek Jan Ciosmak Maciej 7 - 8Paruch Wiktor Orszulak Kamil 9 - 12Pająk Aleksander Szymik Jakub Kałuża Tomasz Pencarska Emilia 13 - 16Gąsiorski Gabriel Durda Michał Lepich Dawid Mirek Jan 17 - 24Machał Marcin Domagała Mateusz


Kategoria Senior 1. Głuszek Wojciech 2. Skórski Michał 3. Rułka Filip 4. Linek Adam 5 - 6 Gumiński Krzysztof Piecowski Miłosz 7 - 8 Buczyński Witold Gala Dawid 9 - 12Ostanek Michał Babicz Adam Radło Szymon Gala Bartłomiej

Kategoria Weteran 1. Glanowski Waldemar 2. Schaniel Krzysztof 3. Wnęk Andrzej 4. Tomsia Sławomir 5 - 6 Opozda Rafał Rodek Zbigniew 7 - 8 Katolik Mirosław Domagała Wojciech 9 - 12Mirek Piotr Grabarczyk Robert Lamer Maciej Steuer Rudolf 13 - 16Sasiak Rafał Buchta Jacek Migdał Eugeniusz Sokołowski Mirosław 17 - 24Dorosławski Dariusz Gwóźdź Marek

Kategoria Amator 1. Glanowski Waldemar 2. Wnęk Andrzej 3. Gąsiorski Paweł 4. Schaniel Krzysztof 5 - 6 Sokołowski Oliwier Rodek Zbigniew 7 - 8 Idaczyk Robert Lamer Maciej 9 - 12Tomsia Sławomir Desperak Zbigniew Szczepanek Jan Katolik Mirosław 13 - 16Sokołowski Oskar Lepich Marcin Migdał Eugeniusz Lepich Dawid 17 - 24Kurek Łukasz Domagała Wojciech Sokołowski Mirosław Gwóźdź Marek Grabarczyk Robert Bittman Piotr Domagała Mateusz Ciosmak Tomasz 25 - 27Kaleta Marek Machał Grzegorz


Klasyfikacja Generalna GP Gliwic:

OPEN I Turniej II Turniej III Turniej Suma 1. Tomicki Jarosław 23 23 0 46 2. Gumiński Krzysztof 22 0 20 42 3. Skórski Michał 18 0 22 40 4. Kotwica Dawid 20 20 0 40 5. Ostachowski Piotr 0 16 23 39 6. Linek Adam 21 0 18 39 7. Radło Szymon 0 16 20 36 8. Głuszek Wojciech 18 0 16 34 9. Bodnar Michał 0 12 18 30 10. Opozda Rafał 14 0 16 30 11. Ostanek Michał 0 14 16 30 12. Gala Bartłomiej 0 12 16 28 13. Wodniak Michał 14 0 14 28 14. Sokołowski Mirosław 12 0 14 26 15. Gala Dawid 0 12 14 26 16. Bittman Piotr 0 14 12 26 17. Kałuża Tomasz 14 0 12 26 18. Piecowski Miłosz 0 0 25 25 19. Kwodawski Bartosz 0 25 0 25 20. Felkel Grzegorz 25 0 0 25 21. Sokołowski Oskar 12 0 12 24 22. Kłaczka Sebastian 12 12 0 24 23. Durak Kamil 0 22 0 22 24. Ciosmak Maciej 0 10 12 22 25. Dorosławski Dariusz 10 0 12 22 26. Sokołowski Oliwier 10 0 12 22 27. Mirek Piotr 0 12 10 22 28. Durda Michał 12 0 10 22 29. Tomaszewski Kacper 12 0 10 22 30. Rułka Filip 0 0 21 21 31. Kowol Marek 0 21 0 21 32. Masłowski Jakub 20 0 0 20 33. Mirek Mikołaj 0 8 12 20 34. Babicz Adam 10 10 0 20 35. Kaczorek Marek 0 18 0 18 36. Michalski Jakub 0 18 0 18 37. Ciosmak Tomasz 0 8 10 18 38. Machał Grzegorz 0 8 10 18 39. Machał Marcin 0 8 10 18 40. Glanowski Jakub 16 0 0 16 41. Nowak Jakub 16 0 0 16 42. Mirek Jan 0 8 8 16 43. Idaczyk Rafał 0 0 14 14 44. Mugowski Arkadiusz 0 14 0 14 45. Sasiak Rafał 0 14 0 14 46. Lamer Maciej 14 0 0 14 47. Piecowski Mirosław 0 0 12 12 48. Pacia Bartłomiej 0 12 0 12 49. Mrowca Michał 0 12 0 12 50. Wojciechowski Edward 12 0 0 12 51. Zimnik Grzegorz 12 0 0 12 52. Gąsior Oliwia 12 0 0 12 53. Paruch Wiktor 0 0 10 10 54. Kaczmarczyk Julia 0 0 10 10 55. Gwóźdź Marek 0 10 0 10 56. Domagała Mateusz 0 10 0 10 57. Domagała Wojciech 0 10 0 10 58. Piekarczyk Tomasz 10 0 0 10 59. Gatner Patryk 10 0 0 10 60. Piwowarski Jakub 10 0 0 10 61. Łagowski Piotr 10 0 0 10 62. Czyrnia Justyna 0 0 8 8 63. Pietrzak Adrian 0 0 8 8 64. Paruch Oskar 0 0 8 8 65. Kaleta Marek 0 0 8 8 66. Knevels Daniel 0 8 0 8 67. Gołębiowska Aleksandra 8 0 0 8 68. Sławiński Marcin 8 0 0 8


DZIECI I Turniej II Turniej III Turniej Suma 1. GAWLAS MATEUSZ 25 0 25 50 2. KAŁUŻA TOMASZ 23 25 0 48 3. SZARY PIOTR 22 0 23 45 4. TOBOREK MARIA 21 0 22 43 5. CIOSMAK MACIEJ 0 23 20 43 6. TOMASZEWSKI KACPER 20 0 21 41 7. SZYMIK JAKUB 0 22 16 38 8. ORSZULAK KAMIL 18 0 18 36 9. DOMAGAŁA MATEUSZ 14 21 0 35 10. DURDA MICHAŁ 20 0 14 34 11. MACHAŁ MARCIN 14 20 0 34 12. MIREK JAN 0 18 14 32 13. GĄSIORSKI GABRIEL 0 18 14 32 14. PENCARSKA EMILIA 14 0 16 30 15. SZCZEPANEK JAN 0 0 20 20 16. KNEVELS DANIEL 0 20 0 20 17. PARUCH WIKTOR 0 0 18 18 18. TUREK OLIWIER 18 0 0 18 19. PAJĄK ALEKSANDER 0 0 16 16 20. CIEŚLAR NADIA 16 0 0 16 21. MATONIA FILIP 16 0 0 16 22. ZAJĄC MIKOŁAJ 16 0 0 16 23. LEPICH DAWID 0 0 14 14 24. GNIATYSZYN YEVGENI 14 0 0 14 25. BYRTEK EMILIA 12 0 0 12


MŁODZIEŻ I Turniej II Turniej III Turniej Suma 1. LINEK ADAM 25 25 0 50 2. OSTACHOWSKI PIOTR 0 23 25 48 3. WODNIAK MICHAŁ 22 0 22 44 4. TOBOREK MARIA 18 0 23 41 5. SOKOŁOWSKI OLIWIER 21 0 20 41 6. SOKOŁOWSKI OSKAR 18 0 21 39 7. SZYMIK JAKUB 0 21 18 39 8. MIREK MIKOŁAJ 0 22 16 38 9. PENCARSKA EMILIA 14 0 16 30 10. CZYRNIA JUSTYNA 0 0 20 20 11. GOŁĘBIOWSKA ALEKSANDRA 20 0 0 20 12. WOJTASZCZYK WOJCIECH 20 0 0 20 13. PIETRZAK ADRIAN 0 0 18 18 14. PAJĄK ALEKSANDER 0 0 16 16 15. KACZMARCZYK JULIA 0 0 16 16 16. PIWOWARSKI JAKUB 16 0 0 16 17. TUREK OLIWIER 16 0 0 16 18. GĄSIOR OLIWIA 16 0 0 16 19. SŁAWIŃSKI MARCIN 14 0 0 14


SENIOR I Turniej II Turniej III Turniej Suma 1. GŁUSZEK WOJCIECH 25 0 25 50 2. SKÓRSKI MICHAŁ 0 25 23 48 3. GUMIŃSKI KRZYSZTOF 20 0 20 40 4. RADŁO SZYMON 18 21 0 39 5. KOTWICA DAWID 22 16 0 38 6. BABICZ ADAM 18 20 0 38 7. GALA DAWID 0 14 18 32 8. OSTANEK MICHAŁ 0 14 16 30 9. GALA BARTŁOMIEJ 0 14 16 30 10. KOWOL MAREK 0 23 0 23 11. GLANOWSKI JAKUB 23 0 0 23 12. RUŁKA FILIP 0 0 22 22 13. LINEK ADAM 0 0 21 21 14. FIRA DAMIAN 21 0 0 21 15. PIECOWSKI MIŁOSZ 0 0 20 20 16. DURAK KAMIL 0 20 0 20 17. BUCZYŃSKI WITOLD 0 0 18 18 18. KLESZCZ KRZESIMIR 0 18 0 18 19. MROWCA MICHAŁ 0 18 0 18 20. MICHALSKI JAKUB 0 16 0 16 21. WOŹNICZKA MARCIN 0 16 0 16 22. RUSZKIEWICZ ADAM 16 0 0 16 23. NOWAK JAKUB 16 0 0 16 24. GATNER PATRYK 16 0 0 16 25. DOMAGAŁA WOJCIECH 16 0 0 16 26. BODNAR MICHAŁ 0 14 0 14


WETERANI I Turniej II Turniej III Turniej Suma 1. STEUER DARIUSZ 25 25 0 50 2. GLANOWSKI WALDEMAR 23 0 25 48 3. WNĘK ANDRZEJ 22 23 0 45 4. SCHANIEL KRZYSZTOF 0 20 23 43 5. OPOZDA RAFAŁ 0 21 20 41 6. MIGDAŁ EUGENIUSZ 21 0 14 35 7. KATOLIK MIROSŁAW 16 0 18 34 8. MIREK PIOTR 0 18 16 34 9. LAMER MACIEJ 0 16 16 32 10. SŁAWIŃSKI KRZYSZTOF 16 16 0 32 11. BUCHTA JACEK 16 16 0 32 12. TOMSIA SŁAWOMIR 0 0 21 21 13. RODEK ZBIGNIEW 0 0 20 20 14. MAZUR GRZEGORZ 0 20 0 20 15. DOMAGAŁA WOJCIECH 0 0 18 18 16. KACZOREK MAREK 0 18 0 18 17. WÓJCIK RAFAŁ 18 0 0 18 18. DOMERADZKI ZDZISŁAW 18 0 0 18 19. STEUER RUDOLF 0 0 16 16 20. GRABARCZYK ROBERT 0 0 16 16 21. KOŹLUK KRZYSZTOF 0 16 0 16 22. PECZALKA ADRIAN 16 0 0 16 23. SASIAK RAFAŁ 0 0 14 14 24. SOKOŁOWSKI MIROSŁAW 0 0 14 14 25. NOWACZYK ALEKSANDER 0 14 0 14 26. RADŁO SŁAWOMIR 14 0 0 14 27. GWÓŹDŹ MAREK 0 0 12 12 28. DOROSŁAWSKI DARIUSZ 0 0 12 12


AMATOR I Turniej II Turniej III Turniej Suma 1. GLANOWSKI WALDEMAR 0 23 25 48 2. GĄSIORSKI PAWEŁ 0 25 22 47 3. SCHANIEL KRZYSZTOF 25 0 21 46 4. WNĘK ANDRZEJ 0 22 23 45 5. LAMER MACIEJ 0 21 18 39 6. DESPERAK ZBIGNIEW 0 20 16 36 7. DOMAGAŁA WOJCIECH 14 18 0 32 8. KATOLIK MIROSŁAW 16 0 16 32 9. BITTMAN PIOTR 0 18 12 30 10. MIGDAŁ EUGENIUSZ 0 16 14 30 11. RUSZKIEWICZ ADAM 16 14 0 30 12. SOKOŁOWSKI MIROSŁAW 16 0 12 28 13. KŁACZKA SEBASTIAN 14 14 0 28 14. GWÓŹDŹ MAREK 0 14 12 26 15. MACHAŁ GRZEGORZ 12 14 0 26 16. SŁAWIŃSKI KRZYSZTOF 14 12 0 26 17. CIOSMAK TOMASZ 0 12 12 24 18. FIRA DAMIAN 23 0 0 23 19. CIEŚLAR MARCIN 22 0 0 22 20. RODEK ZBIGNIEW 0 0 20 20 21. SOKOŁOWSKI OLIWIER 0 0 20 20 22. WOŹNICZKA MARCIN 0 20 0 20 23. RADŁO SŁAWOMIR 20 0 0 20 24. IDACZYK ROBERT 0 0 18 18 25. WÓJCIK RAFAŁ 18 0 0 18 26. PECZALKA ADRIAN 18 0 0 18 27. SZCZEPANEK JAN 0 0 16 16 28. TOMSIA SŁAWOMIR 0 0 16 16 29. MAZUR GRZEGORZ 0 16 0 16 30. KOŹLUK KRZYSZTOF 0 16 0 16 31. LEPICH DAWID 0 0 14 14 32. SOKOŁOWSKI OSKAR 0 0 14 14 33. DOMERADZKI ZDZISŁAW 14 0 0 14 34. GRABARCZYK ROBERT 0 0 12 12 35. KUREK ŁUKASZ 0 0 12 12 36. KUREK ŁUKASZ 0 12 0 12 37. WOJCIECHOWSKI EDWARD 12 0 0 12 38. BYRDEK ZBIGNIEW 12 0 0 12 39. ZIMNIK GRZEGORZ 12 0 0 12 40. ŁAGOWSKI PIOTR 12 0 0 12 41. STRUMIŃSKI MARIAN 12 0 0 12 42. KALETA MAREK 0 0 10 10 43. KAVAN PAVEL 10 0 0 10 44. ZMIJKA JAROMIR 10 0 0 10 45. PALKOCI MIROSLAV 10 0 0 10 46. STACHOVSKI ROSTISLAV 10 0 0 10 47. ZOLICH IVAN 10 0 0 10 48. PAWEŁEK DARIUSZ 10 0 0 10

35 wyświetlenia0 komentarz
Skontaktuj się z nami:
Znajdziesz nas na:

DaDDariusz Steuer

Tel: + 48 607 442 978

Dariusz Steuer 

Email: ktsgliwice@gmail.com
 

© 2019 by Fitness KTS Gliwice.
Proudly created with
Wix.com

Facebook

Instagram

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

Youtube

  • Twitter Clean
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now