WTK jak po Maśle !

Dobrze zaprezentowali się zawodnicy i zawodniczki Klubu Tenisa Stołowego Gliwice w I Wojewódzkim Turnieju Tenisa Stołowego Seniorek i Seniorów. Na podium Turnieju znalazł się Jakub Masłowski i Dominika Gilewska, którzy przegrali jedynie z finalistami turnieju.

Kuba Masłowski grę o finał przegrał nieco nieszczęśliwie ze swoim dobrym znajomym Pawłem Grelą 2:3 , natomiast w grze o 3 miejsce pokonał nieźle dysponowanego Marcina Balcerzaka.

Z kolei "głośna" w tym turnieju Dominika Gilewska była przysłowiowym "cierniem" dla zawodniczek MKS Skarbka Tarnowskie Góry, które całe podium chciały zagarnąć dla siebie.

Mimo przegranej w półfinale z Julią Tomecką Gilu pokonała w meczu o 3 miejsce dobrze dysponowaną tego dnia Milenę Kluszewską. Wniosek nasuwa się jeden , trzeba krzyczeć więcej i głośniej :).

Nie udało się nikomu wywalczyć awansu do turnieju głównego I GPP Seniorek i Seniorów, jednak jesteśmy zadowoleni z występu w turnieju, który mimo epidemii choroby Covid-19 był silnie obsadzony i w którym wystąpiło około 120 zawodników z terenu całego Śląska.

W 1 dziesiątce turnieju znalazł się Grzegorz Felkel - miejsce 5 oraz Bartosz Kwodawski vel. Kamil Kurant i Szymon Radło, którzy zajęli miejsce 9, wśród Pań w pierwszej dziesiątce ,również na miejscu 9 uplasowała się Patrycja Szabat.

Pełne wyniki turnieju dostępne są na stronie ŚLZTS.

Na kanale Youtube ŚLZTS można zobaczyć niektóre ze spotkań naszych zawodników, zresztą zobaczcie sami: