Wiktor Paruch 2. Młodzikiem Województwa ŚląskiegoII Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny w Jastrzębiu-Zdroju obfitował w wydarzenia. Z naszych zawodników ogromną walecznością i determinacją wykazał się Wiktor Paruch, który mimo kontuzji ambitnie walczył i doszedł do finału turnieju, by w końcu po walce przegrać z zawodnikiem Ośrodka Szkolenia MKS Czechowice-Dziedzice Maksymilianem Gackiem.


W półfinale w bratobójczej walce Wiktor zmierzył się z Szymonem Piecowskim, który po przegranej walce półfinałowej ostatecznie zajął 3 miejsce pokonując w spotkaniu o obecność na podium wygrał spotkanie z Dominikiem Marcinkowskim z KRS TKKF Sportowca Częstochowa.


Z dobrej strony pokazali się również Marcin Machał oraz Paweł Gabryś, którzy zakończyli turniej w przedziale 25-32. Marcin konsekwentnie realizował taktykę i wygrał gry, które były w jego zasięgu - brawo.


Na miejscu 33-48 rywalizację zakończył nasz żak Sylwester Ura.


W kategorii młodziczek nasze barwy dzielnie reprezentowała Emilka Gabryś, która zakończyła rywalizację w przedziale 17-24.


Szczegółowe wyniki zawodów


Fotogaleria:Transmisja z Zawodów:

Za couching dziękujemy trenerom Janowi Ciepiałowi i Markowi Kaczorkowi. Podziękowania dla rodziców i gratulacje dla zawodników.

43 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie