Weekend z 1 Ligą Mężczyzn

Obecny weekend był bardzo pracowity dla zawodników KTS Gliwice, który w piątek i sobotę 26 i 27.02.2021r. rozegrali dwa ważne mecze ligowe.Pierwszy rozegrany w Piątek z MKS LEWART AGS Lubartów mecz odbył się dokładnie po myśli naszych zawodników, którzy kontrolując partię od początku spotkania wygrali wysoko 9:1.


Spotkanie można obejrzeć poniżej:

Spotkanie rozgrywane w sobotę z liderem KS GLOBAL PHARMA ORLICZ 1924 Suchedniów było już dużo trudniejszym orzechem do rozgryzienia. Na tyle trudnym, że w tym spotkaniu nasi zawodnicy połamali sobie zęby przegrywając 8:2.


Całe spotkanie można obejrzeć poniżej:


Na chwilę obecną nasza drużyna zajmuje stabilne 6 miejsce w rozgrywkach I ligi Mężczyzn grupy południowej.


Tabela Rozgrywek

68 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie