Weekend z 1 Ligą Mężczyzn

Obecny weekend był bardzo pracowity dla zawodników KTS Gliwice, który w piątek i sobotę 26 i 27.02.2021r. rozegrali dwa ważne mecze ligowe.Pierwszy rozegrany w Piątek z MKS LEWART AGS Lubartów mecz odbył się dokładnie po myśli naszych zawodników, którzy kontrolując partię od początku spotkania wygrali wysoko 9:1.


Spotkanie można obejrzeć poniżej:

Spotkanie rozgrywane w sobotę z liderem KS GLOBAL PHARMA ORLICZ 1924 Suchedniów było już dużo trudniejszym orzechem do rozgryzienia. Na tyle trudnym, że w tym spotkaniu nasi zawodnicy połamali sobie zęby przegrywając 8:2.


Całe spotkanie można obejrzeć poniżej:


Na chwilę obecną nasza drużyna zajmuje stabilne 6 miejsce w rozgrywkach I ligi Mężczyzn grupy południowej.


Tabela Rozgrywek

68 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Skontaktuj się z nami:
Znajdziesz nas na:

DaDDariusz Steuer

Tel: + 48 607 442 978

Dariusz Steuer 

Email: ktsgliwice@gmail.com
 

© 2019 by Fitness KTS Gliwice.
Proudly created with
Wix.com

Facebook

Instagram

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

Youtube

  • Twitter Clean
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now