Waleczny jak Rocky BalboaOstatnie turnieje to dobre występy Sylwestra Ury, a poniższy wpis nie traktuje o tym, że Sylwek znokautował kolegę po drugiej stronie stołu, lecz o wytrwałość i waleczność w dążeniu do celu.


Mimo zajęcia 3 miejsca podczas I Wojewódzkiego Turnieju Kwalifikacyjnego Żaków nie dającego bezpośredniego awansu do 1. Grand Prix Polski Żaków nasz zawodnik postanowił walczyć do końca i powalczyć o udział w eliminacjach dzień przed turniejem.


Wspierany przez rodziców i trener Anię Sójkę Sylwester podjął walkę i ..... udało mu się uzyskać awans do pierwszego w życiu turnieju ogólnopolskiego.


Na etapie grupowym turnieju głównego nie udało się uzyskać awansu, jednak na pocieszenie nasz zawodnik pokonał Tymona Dresslera z UKS Sokolik Niemodlin.


Ostatecznie Sylwester zajął miejsce w przedziale 49-56, lecz przede wszystkim uzyskał motywację do dalszej ciężkiej pracy i mógł zobaczyć z czym przyjdzie mu się mierzyć w przyszłości.


Cieszy ogromny postęp w grze zawodnika , który ze środku stawki przesuwa się blisko podium i zaczyna liczyć się w walce o grę na arenie ogólnopolskiej.


Za pomoc zawodnikowi dziękujemy rodzicom oraz trenerce Annie Sójce i całemu sztabowi trenerskiemu.


Szczegółowe wyniki turnieju

70 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie