Udany Festiwal Tenisa StołowegoZa nami kolejna udana impreza zorganizowana przez Prezesa Klubu Tenisa Stołowego Dariusza Steuera. Cieszymy się, że imprezy współorganizowane przez nasz klub we współpracy ze Śląskim Związkiem Tenisa Stołowego oraz Polskim Związkiem Tenisa Stołowego.Podobnie jak i w przypadku poprzednich imprez Festiwal Tenisa Stołowego nie był jedynie suchym turniejem do rozegrania w kilku kategoriach wiekowych. Bowiem mimo rozegrania turnieju w kategoriach skrzatów, żaków, młodzików oraz kadetów podczas imprezy można było skorzystać z szeregu innych atrakcji.


Otarcie imprezy uświetniła gra pokazowych naszych pierwszoligowych zawodników Grzegorza Felkela i Jakuba Masłowskiego, do którego ciekawy merytoryczny komentarz przygotował nasz koordynator Jan Ciepiał.
Jakub Masłowski oraz Janek Ciepiał przygotowali dla uczestników liczne atrakcje w postaci zabaw i animacji z nagrodami, w których uczestnicy mieli okazję sprawdzić się w licznych konkurencjach fizycznych i technicznych sprawdzających sprawność i predyspozycje zawodników w uprawianiu tenisa stołowego.

Bardzo ważnym i dobrze przygotowanym pod kątem merytorycznym punktem programu były zajęcia fizjoterapeutyczne przygotowane przez fizjoterapeutkę Kadry Polski Osób Niepełnosprawnych Agatę Masłowską, która zbadała uczestników pod kątem predyspozycji do uprawiania tenisa stołowego.


Za zaangażowanie w przygotowanie wydarzenia dziękujemy władzom Polskiego Związku Tenisa Stołowego , Śląskiego Związku Tenisa Stołowego, Zawodnikom i Kadrze Trenerskiej Klubu Tenisa Stołowego Gliwice, Fizjoterapeutce Agacie Masłowskiej oraz Dominice Banaś, która uwieczniła tą imprezę na pięknych fotografiach.
82 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie