Trudna przeprawa z Pharma Suchedniów KS GLOBAL PHARMA ORLICZ 1924 SuchedniówWyczekiwanie na mecz z KS GLOBAL PHARMA ORLICZ 1924 Suchedniów przypadającej na 24.10.2020r. już za założenia było meczem, w którym zwycięstwo trzeba będzie wydrzeć dobrze dysponowanym i przygotowanym przeciwnikom i do którego trzeba się dobrze przygotować.Mimo świadomości siły przeciwnika, z medalistą Mistrzostw Polski Jakubem Perkiem na czele nasi zawodnicy nie mieli możliwości dobrego przygotowania do meczu. Na przeszkodzie stanął przeszkadzający w ostatnim czasie we wszystkich koronawirus. W pierwszej kolejności 14 - dni przymusowej kwarantanny dostał lider zespołu Jarosława Tomicki, dla którego pierwszy kontakt z piłeczką nastąpił w dniu meczu 24. 10. 2020r. Równie duże trudności miał Karol Szotek, któremu jednak udało się zrobić trening dzień przed meczem w piątkowe popołudnie 23.10.2020r.


Nasi zawodnicy nie zważając na przedmeczowe trudności zaatakowali przeciwników z prawdziwą furią, i pierwsze 15 minut należało do zawodników KTS Gliwice. Gospodarzy na prowadzenie wyprowadził Jarosław Tomicki, który przegrywając 0:2 odrobił straty i ostatecznie pokonał Macieja Pietkiewicza 3:2. W tym samym czasie na drugim stole Grzegorz Felkel miał realne szanse na zmianę wyniku na 2:0 , jednak ostatecznie po bardzo dobrym i zaciętym pojedynku musiał uznać wyższość Łukasza Nadolskiego.Kolejne partie nie ułożyły się po myśli naszych zawodników. Karol Szotek przegrał z Danielem Bąkiem, a Jakub Perek pokonał Kubę Masłowskiego.


Nadzieja dla Gliwickich kibiców odżyła , kiedy debel Tomicki/Szotek wygrał 3:1 z parą Kreft Damian/Nadolski Łukasz. Niestety w tym samym czasie wyższość debla Perek/Bąk musiała uznać para Masłowski Felkel.


Następne partie to już niestety wygrane zawodników gości. Debiut w 1 - lidze zaliczył Krzysztof Gumiński.


Mimo, że wynik 2:8 nie wygląda za dobrze to spotkanie stało na naprawdę wysokim sportowym poziomie. A gościom gratulujemy wysokiej formy. Liczymy jednak , że spróbujemy się zrewanżować w kolejnej rundzie :)


Mecz możecie zobaczyć poniżej:Fotogaleria z Meczu: