Starzy ale jarzy!W ten sposób można podsumować działalność naszej drużyny weteranów w 1 Śląskiej Lidze Amatorów i Weteranów. Nasi Panowie okazali się bezkonkurencyjni i wygrali najwyższą klasę rozgrywek weteranów w Województwie Śląskim!


Już wcześniej pisaliśmy o awansie naszej 3 ligowej drużyny do 2 ligi mężczyzn; w tym wpisie opiszemy zwycięstwo tego samego w zasadzie składu w rozgrywkach amatorów i weteranów.Nasz zespół zajął 1 miejsce przed ALTS Poczesna oraz UKS Chorzów.


Po raz kolejny bezbłędny był Piotr Zemła, który dzięki wygraniu wszystkich 17 pojedynków miał w rozgrywkach 100% skuteczność. Z kolei najlepiej punktującym zawodnikiem zespołu był Łukasz Strof, który wygrał aż 34 pojedynki i tylko 4 razy odszedł od stołu pokonany. Nieźle spisali się również Roman Wiża ( 27 zwycięstw i 8 porażek) i Rafał Opozda (7 zwycięstw i 5 przegranych).
Jaka jest tajemnica tak dobrej formy naszych Panów ? O szczegóły trzeba by zapytać ich samych, jednak jedno jest pewne, regularne treningi i życiowy towarzysz w postaci tenisa stołowego świetnie wpływa na zdrowie i odporność :)


Szczegółowe wyniki naszych weteranów dostępne są na stronie ŚLZTS.


129 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Skontaktuj się z nami:
Znajdziesz nas na:

DaDDariusz Steuer

Tel: + 48 607 442 978

Dariusz Steuer 

Email: ktsgliwice@gmail.com
 

© 2019 by Fitness KTS Gliwice.
Proudly created with
Wix.com

Facebook

Instagram

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

Youtube

  • Twitter Clean
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now