Starzy ale jarzy!W ten sposób można podsumować działalność naszej drużyny weteranów w 1 Śląskiej Lidze Amatorów i Weteranów. Nasi Panowie okazali się bezkonkurencyjni i wygrali najwyższą klasę rozgrywek weteranów w Województwie Śląskim!


Już wcześniej pisaliśmy o awansie naszej 3 ligowej drużyny do 2 ligi mężczyzn; w tym wpisie opiszemy zwycięstwo tego samego w zasadzie składu w rozgrywkach amatorów i weteranów.Nasz zespół zajął 1 miejsce przed ALTS Poczesna oraz UKS Chorzów.


Po raz kolejny bezbłędny był Piotr Zemła, który dzięki wygraniu wszystkich 17 pojedynków miał w rozgrywkach 100% skuteczność. Z kolei najlepiej punktującym zawodnikiem zespołu był Łukasz Strof, który wygrał aż 34 pojedynki i tylko 4 razy odszedł od stołu pokonany. Nieźle spisali się również Roman Wiża ( 27 zwycięstw i 8 porażek) i Rafał Opozda (7 zwycięstw i 5 przegranych).
Jaka jest tajemnica tak dobrej formy naszych Panów ? O szczegóły trzeba by zapytać ich samych, jednak jedno jest pewne, regularne treningi i życiowy towarzysz w postaci tenisa stołowego świetnie wpływa na zdrowie i odporność :)


Szczegółowe wyniki naszych weteranów dostępne są na stronie ŚLZTS.


156 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie