Spotkanie niewykorzystanych szansW dniu 16 października nasza żeńska 1-ligowa drużyna kobiet zmierzyła się z zespołem MUKS II Start Nadarzyn i jego charyzmatyczną liderką Klaudią Kusińską.W spotkaniu, w którym nasze dziewczyny zagrały przyzwoity tenis stołowy ewidentnie zabrakło szczęścia, a kilka pojedynków przegranych 3:2 przy odrobinie szczęścia mogło zakończyć się na korzyść naszych Pań, niestety zamiast remisu lub zwycięstwa zanotowaliśmy porażkę 3:7. Jednak po kolei:spotkanie to bardzo dobrze otworzyła Karolina Rakowska, która po dobrzej grze poradziła sobie z Kingą Teodorczuk wygrywając 3:0. Karolina bardzo dobrze rozpoczęła sezon w rozgrywkach 1 ligi i po pierwszych kolejkach wyróżnia się na tle naszych pozostałych Pań 75% skutecznością. Sumienność i staranność treningu wydaje się w tym przypadku dawać zasłużone owoce.W tym samym czasie w pojedynku z była klubową koleżanką Karoliny Rakowskiej, debiutującą w 1 lidze kobiet Mileną Kluszewską mierzyła się Natalia Gąsior. Po długiej i zaciętej walce z zadowoleniem odeszła zawodniczka gości, która 3:2 pokonała reprezentantkę Gliwic.
Przy stanie 1:1 "swoje" zrobiła Klaudia Kusińska ogrywając Dominikę Gilewską 3:0 , a swój równoległy pojedynek po męczącej walce przegrała również Dominika Banaś ulegając Darii Duralak 2:3.
Przy stanie 1:3 dla Nadarzyna debel Banaś / Gilewska zwyciężyła w starciu z parą Kusińska / Kluszewska 3:2, niestety na drugim stole para Rakowska / Gąsior przegrały z deblem Teodorczuk / Duralak 0:3 , co ustaliło wynik spotkania na 2:4 na korzyść gości.


O ostateczny wyniku miały więc zdecydować 4 ostatnie gry. Niestety z czterech spotkań jedynie Dominice Banaś udało się odnieść zwycięstwo w spotkaniu z Kingą Teodorczuk 3:0. Blisko zwycięstwa była również Karolina Rakowska , która po ostrej walce przegrała z Duralak Darią 2:3.

W pozostałych spotkaniach Patrycja Szabat uległa 0:3 doświadczonej Klaudii Kusińskiej, a Dominika Gilewska przegrała 1:3 z Mileną Kluszewską.


KTS Gliwice 3:7 MUKS Start II Nadarzyn


Liczymy, że w przyszłości szczęście nieco bardziej dopisze naszym Paniom i doczekamy się pierwszego w tym sezonie zwycięstwa w rozgrywkach 1 -ligi kobiet.


Szczegółowe wyniki spotkania dostępne są na stronie PZTS.


Kto spotkania nie widział może je zobaczyć na naszym kanale youtube (zachęcamy do kliknięcia w dzwoneczek i zasubskrybowanie kanału).
64 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie