Spotkaj się z Mistrzem w twojej szkole - edycja nr 2 :)
W ramach Programu dofinansowanego przez Ministerstwo Sportu oraz wspieranego przez Polski Związek Tenisa Stołowego Klub Tenisa Stołowego w Gliwicach zorganizował drugi już pokaz tenisa stołowego , w którym uczniowie oraz młodzi adepci tenisa stołowego mogli przyswoić podstawowe zagrania w profesjonalnym tenisie stołowym , a także zobaczyć, że pingpong to nie tylko sposób na utrzymanie dobrej kondycji fizycznej, ale ( lub :) przede wszysktim dobra zabawa. Tym razem wydarzenie odbyło się z udziałem uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 13 w Gliwicach.

W pierwszej części spotkania odbył się pokaz gry w tenisa stołowego przeprowadzony przez multimedalistę Mistrzostw Polski Jarosława Tomickiego oraz Grzegorza Felkela -obecnych zawodników 1 - ligowego zespołu KTS Gliwice.

Po zakończeniu pokazu młodzi adepci tenisa stołowego mogli spróbować swoich sił w praktyce , grając z zawodnikami I ligi Mężczyzn i sprawdzić jak zaawansowanych technicznie sportem jest tenis stołowy. Uczniowie i klubowicze mieli również okazję przekonać się , że tenis stołowy to nie tylko ćwiczenia przy stole, lecz również ogólnorozwojówka. Podczas pokazu pomagali trenerzy KTS Gliwice , którym tego dnia przypadła rola animatorów.

Na zakończenie emocjonującego dnia najlepsi uczestnicy poszczególnych konkurencji otrzymali nagrody ufundowane przez Polski Związek Tenisa Stołowego.
Autorką Fotogalerii z wydarzenia jest Dominika Banaś:

Do zobaczenia na treningach Tenisa Stołowego :)


13 wyświetlenia0 komentarz
Skontaktuj się z nami:
Znajdziesz nas na:

DaDDariusz Steuer

Tel: + 48 607 442 978

Dariusz Steuer 

Email: ktsgliwice@gmail.com
 

© 2019 by Fitness KTS Gliwice.
Proudly created with
Wix.com

Facebook

Instagram

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

Youtube

  • Twitter Clean
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now