Rozmowy w toku

Zaktualizowano: 10 lut 2021

W zeszłym tygodniu wraz z Prezesem Śląskiego Związku Tenisa Stołowego Robertem Wielgoszem uczestniczyliśmy w spotkaniu z Ewą Weber Wiceprezydentem Miasta Gliwice, Krystyną Sową Wiceprzewodniczącą Rady Miasta i Stellą Zaborowska- Nawrath Naczelnik Wydziału Kultury i Promocji Miasta Gliwice.


Na spotkaniu omówiono dotychczasowe osiągnięcia, dotacje na tenis stołowy oraz plany KTS Gliwice i Śląskiego Tenisa Stołowego na przyszłość. Dało się zauważyć, że Przedstawiciele władz miasta zwrócili uwagę na prężny rozwój dyscypliny na obszarze Gliwic i Województwa Śląskiego.Główne Cele KTS Gliwice i ŚlZTS na najbliższą przyszłość to m.in.: rozwój oraz popularyzacja tenisa stołowego poprzez zachęcanie dzieci, młodzieży, dorosłych i osób niepełnosprawnych do gry w tenisa stołowego i aktywnego spędzania wolnego czasu, organizowanie zawodów i imprez sportowych, Stworzenie Śląskiego Centrum Szkolenia Tenisa Stołowego w Gliwicach niespodzianka (wkrótce więcej informacji)Pani Prezydent pogratulowała też naszym zawodnikom osiągnięcia dobrych wyników na rozgrywanym 24 stycznia w Łaziskach Górnych Wojewódzkim Turnieju Kwalifikacyjnym Młodzieżówek i Młodzieżowców, gdzie zdobyli dwa srebrne medale. Gratulację trafiły do:

Dominiki Gilewskiej i Krzysztofowa Gumińskiego, którzy dotarli do finałów swoich kategorii. Natalii Gąsior, Szymona Radło i Piotra Ostachowskiego, za zaliczenie udanych startów.


Dziękujemy za bardzo miłe spotkanie i konkretne wizje rozwoju tenisa stołowego. Mamy nadzieję, że przy wsparciu Miasta Gliwice i Pani Prezydent, tenis stołowy w Gliwicach wróci na należyte jemu miejsce i będzie czołowym sportem.

Więcej informacji można uzyskać na https://cutt.ly/Xkl9B6q #gliwice #tenisstolowy #srebrnymedal #ktsgliwice #slzts

10 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie