Remis z Liderem!
W niedzielę 16 października, kiedy nasi młodzieżowcy walczyli w ramach I Turnieju Kwalifikacyjnego w Łaziskach Górnych, nasza I drużyna seniorów zmierzyła się z Liderem I Ligi Mężczyzn Polonia Król Montaż Zbrojenia Kielce .


Spotkanie to obfitowało w wydarzenia i mimo początkowej dominacji naszych zawodników, którzy dosłownie rzucili się na zawodników gości zapewniając sobie jeden punkt ligowy z tego spotkania, nie udało się całkowicie złamać ducha zawodników z województwa Świętokrzyskiego. Zawodnicy Polonii zebrali się w sobie i w efekcie po ciężkiej walce spotkanie zakończyło się remisem 5:5 .


W chwili obecnej I zespół KTS Gliwice zajmuje 3 miejsce w tabeli ligowej i cały czas pozostaje w grze o najwyższe cele w tym o walkę o awans do Lotto Superligi Mężczyzn.


Szczegółowe Wyniki Spotkania


Trzymamy kciuki i kibicujemy dalej naszym zawodnikom.
65 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie