Relacja z II Wojewódzkiego Turnieju Kwalifikacyjnego Kadetek i Kadetów w Łaziskach Górnych!20 Listopada w Łaziskach Górnych odbył się II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Kadetek i Kadetów, w którym nasz klub reprezentowała 3 zawodników Daniel Knevels, Wiktor Paruch oraz Szymon Piecowski.


W silnie obsadzonym turnieju nasi zawodnicy zaprezentowali się w przyzwoity sposób. Po kilku wygranych pojedynkach Daniel Knevels oraz Wiktor Paruch zameldowali się w przedziale 13-16. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że zarówno Wiktor Paruch jak i Szymon Piecowski , który zajął miejsce w przedziale 17-24 to dopiero młodzicy, którzy w turniejach kadetów zdobywają doświadczenie.


Naszych zawodników doświadczeniem trenerskim wspierała Anna Rusin.


Szczegółowe Wyniki Zawodów


Zawodnikom gratulujemy walki , a rodzicom i trenerom dziękujemy za wsparcie.
57 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie