Relacja z 1 Grand Prix Polski Juniorek i JuniorówW dniach 26-08.02.2021r. w Sępólnie Krajeńskim odbyło się 1. Grand Prix Polski Juniorek i Juniorów w tenisie stołowym, ostatni sprawdzian i jednocześnie istotne kwalifikację do Indywidualnych i Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorek i Juniorów. O ile wyniki naszych zawodników nie są wybitne, to powinny dać im bezpośrednią kwalifikację Indywidualnych i Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorek i Juniorów.Zanim jednak przejdziemy do turnieju głównego, należy wspomnieć o rywalziacji w turnieju eliminacyjnym, gdzie dobrze radził sobie Filip Rułka, który wygrał swoją grupę, jednak w bezpośrednim meczu o awans musiał uznać wyższość Franca Igora z MRKS Gdańsk.


W Turnieju głównym GPP wzięła udział 3 zawodników z naszego klubu. Wśród juniorek mieliśmy jedną reprezentantkę - Natalie Gąsior, która w turnieju głównym zajęła miejsce w przedziale 33-40.


Wśród Juniorów na przedziale z którego startował zameldował się Krzysztof Gumiński, który w ostatnim meczu turnieju pocieszenia o przedział 17-24 musiał uznać wyższość byłego kolegi klubowego z TS Kuźnia Martex Rybnik Jakuba Stecyszyna i ostatecznie zakończył rywalizację w przedziale 25-32.Dokładnie w tym samym przedziale rywalizację zakończył Piotr Ostachowski, który do turnieju awansował z eliminacji wojewódzkich.


Trzymamy kciuki za udany występ zawodników KTS Gliwice w Drużynowych i Indywidualnych Mistrzostwach Polski Juniorek i Juniorów.


Szczegółowe wyniki Turnieju


Transmisja z Turnieju

126 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie