Pracujemy


W niedzielę 21.02.2021r. nasi Młodzicy mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności w I Otwartym Turnieju Wojewódzkim Młodziczek i Młodzików w Łaziskach Górnych.

Dla jednych były to pierwsze kroki w poważnym tenisowym świecie dla innych okazja do sprawdzenia się i zdobycia nowego, cennego doświadczenia, które mamy nadzieję zaprezentuje w przyszłości.

Najlepiej z naszych trzech uczestników spisał się najmłodszy z nich. Utrzymany w czołowej 32 Grand Prix Polski Żaków Wiktor Paruch doszedł do przedziału 17-24 i w grze o wyższy przedział musiał uznać wyższość Mateusza Orszulaka z MKS Czechowice-Dziedzice. Starty kontrolne to ważna rzecz , przed zbliżającym się Turniejem GPP.


Coraz lepiej radzi też sobie Daniel Knevels, który po poważniejszym podejściu do treningów robi coraz większe postępy; tym razem rywalizacja zakończyła się dla Daniela na przedziale 25-32, liczymy jednak , że postępy i tym samym coraz lepsze lokaty w zawodach to tylko kwestia czasu.

Swój pierwszy poważny występ zaliczył Łukasz Bereska dla którego był to pierwszy turniej wojewódzki i wiele niepewności i nowości. Wychodzenie ze swojej strefy komfortu to w sporcie ważna rzecz, a staranność i poważne podejście do treningu z pewnością przyniosą korzyści w przyszłości.


Grupę w fachowy sposób wspierał trener Jakub Masłowski


Transmisję z zawodów możecie zobaczyć na:

Kamera 1

Kamera 273 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie