Potrójne podium dla zawodników KTS Gliwice w II Wojewódzkim Turnieju Kwalifikacyjnym Seniorów!

Nasz klub stał się prawdziwą pingpongową siłą w Województwie Śląskim. I nie chodzi o to, że byliśmy organizatorem kolejnej wojewódzkiej imprezy, ani , że w turnieju wystąpiło aż 17 osób z naszego klubu - czyli byliśmy na nim najliczniejszą ekipą.Nie tylko ilość, lecz przede wszystkim jakość szkolenia wpływa na wyniki. A te są bardzo dobre , że 3 na 6 miejsc medalowych zajęli przedstawiciele naszego klubu.
W kategorii Seniorek nie zawiodła Alicja Łebek, która rozegrała świetny turniej, a jedyną porażkę poniosła w finale ze świetnie dysponowaną tego dnia Julią Bartoszek z MKS Skarbek Tarnowskie Góry.


Z dobrej strony pokazała się Dominika Gilewska, która zakończyła rywalizację w miejscach 5-6. Gilu ma duży potencjał, chociaż zawsze to od zawodnika czy zawodniczki zależy czy da radę go w pełni uwolnić i osiągnąć jeszcze większy sukcesy.


Julia Kaczmarczyk oraz Anna Studicka zakończyły rozgrywki w przedziale 17-24 , natomiast Marta Myśliwiec skończyła grę na miejscach 25-32.


Kolejne sukcesy naszych zawodników odnieśli Seniorzy. Formą imponuje Jakub Masłowski, który po trudnym okresie przejścia ze statusu studenta do statusu pracownika ustabilizował formę i trening i uzyskuje coraz lepsze wyniki. W finale pod tytułem "Masło show" Kuba pokonał klubowego kolegę Grzegorza Felkela , tym samym awansując bezpośrednio na

II Grand Prix Polski Seniorów.


W czołowej 16 turnieju osiągając dobre wyniki znaleźli się również:

Krzysztof Gumiński - przedział 5-6

Bartosz Kwodawski - przedział 7-8

Miłosz Piecowski - przedział 9-12

Dariusz Steuer - przedział 13-16


Pozostali nasi zawodnicy zakończyli zawody w następujących miejscach:

Bartłomiej Gala - przedział 17-24

Oliwier Sokołowski, Michał Bodnar, Dawid Gala - przedział 25-32

Oskar Sokołowski, Daniel Knevels - przedział 33-48


Szczegółowe wyniki zawodów


Wszystkim zawodnikom gratulujemy wyników i sportowej walki!68 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie