Podziękowania dla sponsorów i partnerów KTS Gliwice!


W naszych social-mediach zazwyczaj, z uwagi na napięty sportowy terminarz nie mieliśmy czasu powiększać więcej miejsca sponsorom. Teraz z uwagi na zakończenie bardzo udanego sezonu chcielibyśmy podziękować partnerom i sponsorom naszego klubu bez których nie byłoby możliwe rozwijanie tenisa stołowego na tak dużą skalę, jak miało to miejsce w sezonie 2019/2020.W pierwszej kolejności dziękujemy sponsorowi strategicznemu, Miastu Gliwice , dzięki którym możliwe stało się prowadzenie szkolenia dzieci i młodzieży oraz skompletowanie silnego 1 - ligowego składu w rozgrywkach 1 - ligi mężczyzn. Gliwice wspierają również możliwość organizacji turniejów, zarówno tych ogólnopolskich jak i przeprowadzanych na skalę lokalną.

Kolejną instytucją z którą współpraca przyniosła owoce jest Śląski Związek Tenisa Stołowego na czele z Prezesem Robertem Wielgoszem, z którym zrealizowaliśmy wspólnie Grand Prix Polski Weteranów z rekordową frekwencją ponad 200 uczestników oraz kilka mniejszych imprez wojewódzkich. W dniach 8-11 Października będziemy realizować razem Mistrzostwa Polski Juniorek i juniorów w których wystąpią również nasi reprezentanci.


Dziękujemy również władzom Centrum Sportowo-Kulturalnego "Łabędź" oraz Radzie Osiedla Łabędy. Współpraca z oboma instytucjami przełożyła się możliwość organizacji m.in. Ferii z rakietką z których bezpłatnie mogli skorzystać mieszkańcy 'Łabęd" oraz zorganizowania wielu imprez tenisa stołowego, zarówno tych o zasięgu lokalnym jak i wojewódzkim u krajowym.

Szczególne podziękowania należą się w tym względzie Wiceprzewodniczącej Rady Miasta Pani Krystynie Sowie, której starania udowodniły, że poza piłką nożną są również inne dyscypliny sportu, które są równie wartościowe i społecznie użyteczne i mogą stanowić rozrywkę dla mieszkańców naszego miasta.


Turnieje i podejmowane przez nas inicjatywy były również wspierane przez inicjatywy prywatne. Wielkie podziękowania należą się władzom marki Sublipoint, producentowi wysokiej jakości odzieży sublimacyjnej, która na zawodach ogólnopolskich ufundowała pamiątkowe koszulki z nadrukiem zawodów, a także ubierała naszych zawodników w sezonie 2019/2020r.


Tenisiści stołowi poza odzieżą potrzebują również sprzętu wysokiej jakości właściwego do uprawiania ich dyscypliny. Okładzin, piłeczek i desek dostarczała nam firma Aga Sport z Gliwic, dystrybutor wysokiej jakości sprzętu do tenisa stołowego. Firma w szczególności rozprowadza sprzęt firm andro i donic, jednak zakupić w niej można sprzęt większości wiodących marek tenisa stołowego.
Poza sprzętem specjalistycznych potrzebny jest również taki , który pozwala na trening ogólnorozwojowy. W tym zakresie , jak również w kwestii ufundowania nagród na turnieje oraz wsparciu strony internetowej funkcjonującej przy klubie akademii tenisa stołowego partycypuje firma Bacha Sport - producent wysokiej jakości sprzętu sportowego, a także dystrybutor stołów do tenisa stołowego Cornilleau, z których korzysta nasza hala :).A po solidnym treningu i wymagającym meczu trzeba gdzieś odpocząć. Obsługę wszelkiego rodzaju przyjęć , tych mniejszych, jak spotkanie po meczu, czy większych jak wesela czy komunie, a nawet takich, na których konieczny jest catering znajdziecie w Restauracji Gościnna w Gliwicach.Podziękowania należą się również firmie JB System - Profesjonalnemu wykonawcy usług instalacyjnych na terenie Śląska, który wspierał nasz klub finansowo poprzez zakup odzieży i sprzętu.


Podziękowania kierujemy również w stronę przedstawicieli mediów telewizji Imperium oraz portalu 5set.pl za pomocą których mogliśmy skuteczniej docierać do zainteresowanych tenisem stołowym odbiorców.

Wszystkim wyżej wymienionym jak i tym, którzy z racji chęci zachowania anonimowości nie chcieli podać swoich danych w niniejszym artykule, a którzy walnie przyczynili się do tego , że pingpongowa karuzela tak skutecznie kręciła się w sezonie 2019/2020 serdecznie dziękujemy oraz żywimy nadzieję, że w przyszłości nasza współpraca stanie się jeszcze bardziej owocna.


Z kolei jeżeli chcielibyście rozpocząć współpracę z naszym klubem w sezonie 2020/2021 zachęcamy do zapoznania się z ofertami współpracy.

62 wyświetlenia0 komentarzy