Podwójny krok do przodu :)

W dniu 14.11.2020r. nasze I ligowe drużyny Kobiet i Mężczyzn rozegrały ważne mecze ligowe. Panowie zmierzyli się z IKTS Broń Radom walcząc o możliwość przesunięcia się w tabeli na miejsce 6. Bardzo ważny mecz czekał też nasze Panie , które walcząc o ucieczkę ze stref spadkowej zmierzyły się z KS Gorce Nowy Targ.

Zespół Panów pod przewodnictwem Jarosława Tomickiego zagrał z spotkaniu niczym reprezentacja Niemiec, niezwykle skutecznie i z nastawieniem na cel oraz przy zachowaniu z góry ustalonej taktyki.

Mimo, że wszystkich partii nie udało się naszym Panom wygrać, to zespół wskoczył w tabeli o jedno oczko wyżej, a Jarosław Tomicki sprawił sobie prezent na nadchodzące urodziny. Wynik 7:3 dla KTS Gliwice w pełni spełnił przedmeczowe założenia. W roli trenera zespołu, służącego radą poszczególnym członkom drużyny wystąpił Bartosz Kwodawski (vel Kamil Kurant :).

Trudniejszy orzech do zgryzienia miały nasze Panie, które spotkanie z Gorcami Nowy Targ rozpoczęły znakomicie, od stanu 3:1 dla Gliwic.


Były to jednak "miłe złego początki" , gdy losy meczu na naszą niekorzyść zaczęły się odwracać przy grach deblowych. Ostatecznie w pewnym momencie spotkania KS Gorce Nowy Targ prowadziły 5:3. W końcówce meczu remis został jednak uratowany , dzięki świetnej grze Dominiki Gilewskiej i Natalii Gąsior , które wytrzymały presję i wygrały swoje partie. Zyskaliśmy więc jeden punkt w walce o utrzymanie, zajmując na chwilę obecną 8 miejsce w tabeli.

Jeżeli jesteście ciekawi aktualnej sytuacji w tabelach, to zachęcamy na wejście na stronę Polskiego Związku Tenisa Stołowego, a video relację ze obu spotkań możecie zobaczyć poniżej->

79 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie