Podwójny Awans na Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów


Aż trójka zawodników z Gliwickiego Klubu Tenisa Stołowego zagra w 89. Indywidualnych Mistrzostwach Polski Seniorek i Seniorów, które odbędą się w dniach od 26-28 Marca 2021r. w Hotelu "Arłamów" na Podkarpaciu.Obok doświadczonego Jarosława "Atoma" Tomickiego , utrzymanego z listy PZTS (pozycja 13), na imprezie zobaczymy dwójkę zawodników młodego pokolenia, która zdominowała tegoroczne Wojewódzkie Eliminacje do Indywidualnych Mistrzostw Polski Seniorek i Seniorów rozegrane w dniu 21.03.2021r. w Jastrzębiu-Zdroju.

W kategorii Seniorów wraz z Atomem zagra Grzegorz Felkel , który w finałowym pojedynku o grę na Mistrzostwach Polski pokonał Jakuba Stecyszyna, utalentowanego zawodnika Superligowej TTS Polonii Bytom. W półfinale Grzegorz wyeliminował innego zawodnika naszego klubu Jakuba Masłowskie.


Nasz zawodnik od dłuższego czasu imponuje profesjonalnym podejściem do treningów oraz regularną i nad wyraz dojrzała grą. Mamy cichą nadzieję, że jego sukcesy nie zakończą się jedynie "wyjściem" na Mistrzostwa Polski.Niedzielny turniej seniorek należał także do Dominiki Gilewskiej, która maksymalnie skupiona i zaangażowana w swoją grę ogrywała trudne i doświadczone rywalki. Gilewska po drodze wyeliminowała m.in. 2 złote medalistki Mistrzostw Polski w drużynie Klaudię Franaszczuk i Julię Tomecką oraz utalentowaną Laurę Kałużny z JKTS Jastrzębie-Zdrój , mimo, że w pojedynku tym rywalka prowadziła już 2:0. Są zawodnicy, którzy grają i wygrywają "po cichu" , są też tacy , którzy swoim emocjom muszą dać ujście. Dominika z pewnością należy do 2 grupy; emocje znalazły ujście a turniej zwyciężczynie.


Finał z udziałem dwójki naszych zwycięzców możecie obejrzeć na:


Kamera 1


Kamera 2Przed nami jeszcze kilka kontrolnych treningów i już 26 Marca zaczynamy rywalizację w 89. Indywidualnych Mistrzostwach Polski w Tenisie Stołowym w Hotelu "Arłamów".243 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie