Podwójne Srebro!

Pandemia zawodnikom KTS Gliwice niestraszna :) . Mimo trudnego okresu trenujemy i zdobywamy kolejne sukcesy.


W styczniu w zorganizowanym przez Śląski Związek Tenisa Stołowego II Wojewódzkim Turnieju Kwalifikacyjnym Młodzieżówek i Młodzieżowców nasi zawodnicy sięgnęli po 2 srebra, przeplatając się na podium z zawodnikami MKS Skarbek Tarnowskie Góry.

"Gilu" po pokonaniu dwóch doświadczonych zawodniczek MKS Skarbek Tarnowskie Góry Julii Tomeckiej i Karoliny Rakowskiej i efektywnym couchingu klubowej koleżanki Natalii Gąsior zasłużenie zameldowała się w finale turnieju.


I dopiero w finale będącym swoistą falką pasji ze spokojem , mimo wysokiego początkowego prowadzenia 2:0 musiała uznać wyższość ubiegłorocznej wicemistrzyni Polski juniorek Natalii Szymczyk. Finał , mimo, że przegrany podobnie jak i cały turniej dobrze rokują na przyszłość :).Nie inaczej jest w przypadku Krzyśka Gumińskiego, który swoją pracowitością i sumiennością zdobywa kolejne trofea i pokonuje kolejne przeszkody na drodze. Gumiś jedyną porażkę w turnieju zanotował z Michałem Łysakowiskim, pokonując po drodze m.in. Mateusza Kempe, Oliwera Gwizdona czy klubowego kolegę Piotra Ostachowskiego.