Niczym Myśliwy na łowach :) - Relacja z III Wojewódzkiego Turnieju Kwalifikacyjnego Kadetów05 Luty 2022r. obfitował naszym klubie w sportowe wydarzenia :). Poza spotkaniem I Ligi Mężczyzn z KS Polonią Kielce (zachęcamy do kliknięcia w link i do zapoznania się z relacją z wydarzenia) nasz Klub był gospodarzem III Wojewódzkiego Turnieju Kwalifikacyjnego Kadetek i Kadetów.A że Turniej bez sukcesów to dla nas turniej stracony, więc i tym razem na podium po prostu musiał stanąć reprezentant KTS-u Gliwice. Niczym wytrwany łowca, w przyczajki, po cierpliwych i żmudnych przygotowaniach 3 miejsce w kategorii kadetek zajęła Marta Myśliwiec. W grze o 3 miejsce Marta pokonała inną naszą reprezentantkę Julię Kaczmarczyk, która również rozegrała bardzo przyzwoity turniej.


Marta w całym turnieju przegrała jedynie z późniejszą zwyciężczynią Turnieju Emilią Twardawą z Ośrodka Szkolenia MKS Czechowice-Dziedzice. Z kolei Julia Kaczmarczyk w grze półfinałowej uległa minimalnie Nadine Brachaczek JKTS Jastrzębie-Zdrój. Mecz ten stał na bardzo wysokim poziomie sportowym.


Czołówkę dzielnie goniła Marysia Toborek, która zakończyła rywalizację w przedziale 5-6, pokonując w ostatniej partii o przedział Nadię Cieślar. W przedziale 25-32 zakończyła rywalizację Gosia Pietek.W kategorii Kadetów konkurencja jest bardzo duża, ale przyzwoity turniej zagrał Oskar Sokołowski. Mimo, że nie udało się wlecieć bezpośrednio na Grand Prix Polski , to Sokół i tak poszybował wysoko kończąc rywalizację na miejscu 4. W Półfinale Sokół uległ późniejszemu zwycięzcy turnieju Wiktorowi Ptakowi. Mecz o 3 miejsce stał na wysokim poziomie, zabrakło jednak szczęścia i na najniższym stopniu podium stanął Kacper Tomaszewski z UKTS Sokół Orzesze.Przyzwoity Turniej zagrali również dwaj inni zawodnicy KTS-u Gliwice Paruch Oskar , który uplasował się w przedziale 9-12, oraz Daniel Knevels, który uplasował się w przedziale 13-16. Zwłaszcza w przypadku drugiego był to duży progres w stosunku do miejsc zajmowanych na wcześniejszych Turniejach.


W przedziale 17-24 uplasował się młodszy z braci Paruchów Wiktor, a swój debiut na turnieju wojewódzkim po miesiącach przygotowań zaliczył Filip Jarosz, który zakończył rywalizację w przedziale 33-48 wygrywając jednocześnie swoją pierwszą partię na turnieju wojewódzkim.


Ekipę zawodniczą dzielnie wspierała ekipa trenerska: Jan Ciepiał , Piotr Bitmann i nasz ukryty talent trenerski Dominika Gilewska :) .


Wyniki Zawodów


Za zdjęcia dziękujemy Dominika Banaś Fotografia-

91 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie