"Nasi" na Grand Prix Polski Seniorek i Seniorów

W dniach 20-22 Września 2019r. w Wałbrzychu oraz Centrum Aktywnego Wypoczynku Aqua-Zdrój odbyło się 1 Grand Prix Polski Seniorek i Seniorów. Na tym wydarzeniu nie mogło zabraknąć silnej ekipy z Gliwic.

3 Gliwiczan zagrała w turnieju głównym I Grand Prix Polski

Ze wszystkich obecnych na zawodach reprezentantów KTS Gliwice, trójka wystąpiła w turnieju głównym. Obok utrzymanego z limitem Jarosława Tomickiego i Grzegorza Felkela, który wywalczył awans do zawodów na wojewódzkim turnieju kwalifikacyjnym przez eliminacje do turnieju głównego przebojem wdarła się Angelika Janik.

Angelika Janik Przebojem wdarła się do turnieju głównego GPP

Jak na lidera przystało najwyższą pozycję w turnieju zajął lider gliwickiego zespołu Jarosław Tomicki. Popularny "Atom" po pokonaniu Filipa Szymańskiego uplasował się na miejscu 17.

Walka była zacięta

... a koncentracja niezbędna

Kroku naszemu liderowi dzielnie dotrzymywał Grzegorz Felkel , który po przegranej z Przemysławem Walaszkiem uplasował się jedynie kilka oczek niżej na pozycji 21.

Grzegorz Felkel walczył do ostatniej piłki....

a skuteczny couching przydawał się w trudnych sytuacjach

Na największą pochwałę za postawę w turnieju zasługuje Angelika Janik, która zagrała bardzo dobry tenis uzyskując awans do turnieju głównego i kończąc go na przyzwoitym 25 miejscu.

Angelika Janik rozegrała dobry turniej

Zawodnikom gratulujemy i liczymy na jeszcze lepsze wyniki w kolejnych turniejach ogólnopolskich. A i tak na marginesie wygraliśmy I spotkanie w Pucharze Europy TT InterCup, ale to już inna historia :)

Zdjęcia: Agata Ciesielska - Sublipoint