Marek Kaczorek na podium 2. Grand Prix Polski Weteranów w Krośnie!2 Grand Prix Polski w Krośnie to zdecydowanie był turniej Marka Kaczorka! Doświadczony, grający defensywnie weteran, często wspierający naszą młodzież jak burza przeszedł turniej grupowy w kategorii wiekowej 60-64 lata zajmując 1 miejsce, aby ostatecznie dojść do półfinału, w którym jedynej porażki w turniej doznał w grze z Janem Pawlickim. Gratulujemy dobrego występu!


A jak poszło naszym zawodnikom w pozostałych kategoriach ?


W kategorii 40-49 lat dobry turniej zagrali Łukasz Strof oraz Prezes KTS Gliwice Dariusz Steuer. Pierwszy z nich zajął miejsce w przedziale 5-6 , a drugi zakończył rywalizację na miejscach 7-8. Przyzwoity wynik osiągnął również Krzysztof Piwowarski, który zakończył zawody na miejscach 13-16. W kategorii wiekowej 40-49 lat wystąpił również Grzegorz Machał, który zakończył zawody na miejscu 23-24.


W kategorii 50-59 lat nasz klub reprezentował Roman Wiża, który zakończył zmagania w przedziale 29-30.


Szczegółowe Wyniki Zawodów
61 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie