Młodzieżowcy KTS Gliwice w Czołówce ŚląskaBardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy oraz zawodniczki Klubu Tenisa Stołowego Gliwice podczas niedzielnych Indywidualnych Mistrzostw Śląska Młodzieżówek i Młodzieżowców :) . W sumie na tej imprezie zawodnicy naszego młodego klubu zdobyli łącznie 5 medali , w tym 2 złote.


W grze pojedynczej na podium stanął Szymon Radło, który podczas całego Turnieju przegrał jedynie ze zwycięzcą Turnieju Markiem Kowolem z MUKS Jedynka Pszów, tym samym zdobywając srebrny medal.Również w grze podwójnej Szymon rozegrał dobre zawody. Grając z byłym kolegą Klubowym Michałem Stefaniakiem, obecnie reprezentującym klub UKS Feniks Pyskowice nasi młodzieżowcy zdołali dojść do półfinału, w którym ponieśli porażkę z Jakub Kaczmarek , Arkadiusz Mugowski, co dało naszemu reprezentantowi brązowy medal w tej konkurencji.


W grze podwójnej kobiet brązowy medal wywalczyła Karolina Rakowska, która grając w parze razem z Angeliką Janik reprezentującą JKTS Jastrzębie-Zdrój doszły do półfinału, w którym zmuszone były uznać wyższość późniejszych zwyciężczyń turnieju Agaty Paszek


Prawdziwy sukces nasi reprezentanci naszego klubu osiągnęli w grze mieszanej , w której Szymon Radło w parze z Dominiką Gilewską sięgnęli po złoty medal , ogrywając w finale parę Marek Kowol i Milena Kluszewska.


Naszych reprezentantów wspierali Prezes Klubu Dariusz Steuer - Trener Koordynator KTS Gliwice Jan Ciepiał.


Szczegółowe Wyniki Zawodów


Transmisja z Zawodów
120 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie