Młodzieżowcom nie straszny Covid - 19!

W dniu 30.08.2020r. w Łaziskach Górnych odbyły się XXV Mistrzostwa Śląska Młodzieżowców w Łaziskach Górnych. Przerwa spowodowana epidemią choroby Covid - 19 i związane z tym ograniczenia w treningach nie zatrzymały naszych zawodników, którzy w Mistrzostwach Województwa sięgnęli po 7 medali i dobrze przygotowani przystąpili do indywidualnych zmagań.Najwięcej krążków zdobyła Patrycja Szabat , która na koniec dnia mogła sobie zawiesić na szyi 3 medale w kolorach brązowym i srebrnym. Nasza zawodniczka zakończyła rywalizację w grze indywidualnej z brązowym medalem, w deblu z Sandrą Hetnał z RKS Cukrownik Chybie zajęła zdobyła srebrny krążek, a w grze mieszanej z Szymonem Radło zdobyła krążek brązowy.
Bardzo istotny był wynik turnieju eliminacyjnego Mistrzostw Śląska, w którym nasza zawodniczka zajęła miejsce 1 zapewniając sobie udział w zarówno w Indywidualnych jak i Drużynowych Młodzieżowych Mistrzostwach Polski, w których zagra z żegnającą się z naszym klubem Angeliką Janik.
Szymek Radło w niedzielnym turnieju rozegrał przyzwoity turniej, zdobywając brąz za wspomnianą grę mieszaną oraz brąz w grze podwójnej z późniejszym indywidualnym zwycięzcą rywalizacji Krzysztofem Kapikiem.
Dobry, pożegnalny turniej w barwach KTS Gliwice zagrał Krzysztof Pawłowski, który zdobył dla naszego klubu 2 złote medale, w grze mieszanej w parze z reprezentantką JKTS Jastrzębie-Zdrój Julią Bartoszek i w grze podwójnej w parze z Jakubem Woźniakiem.


Zmagania naszych zawodników i zawodniczek możecie zobaczyć na:Fotogaleria z zawodów:
149 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Skontaktuj się z nami:
Znajdziesz nas na:

DaDDariusz Steuer

Tel: + 48 607 442 978

Dariusz Steuer 

Email: ktsgliwice@gmail.com
 

© 2019 by Fitness KTS Gliwice.
Proudly created with
Wix.com

Facebook

Instagram

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

Youtube

  • Twitter Clean
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now