Młodzi, zdolni - relacja z III Wojewódzkiego Turnieju Skrzatów i ŻakówW dniu 29.01.2022r. Klub Tenisa Stołowego w roli gospodarza gościł najlepszych skrzatów i żaków podczas III Wojewódzkiego Turnieju Kwalifikacyjnego Skrzatów i Żaków.


W kategorii skrzatów pierwsze owoce zaczyna przynosić praca z naszymi najmłodszymi wychowankami. Po raz kolejny na 4 miejscu znalazł się Piotrek Kubecki, który w Mistrzostwach Śląska skrzatów będzie jednym z pretendentów do medalu.


Pierwszą grę w zawodach wojewódzkich , w swoim pierwszym występie wygrał też Przemek Kotajny.


W zawodach Żaków dobrze zagrał Szymon Piecowski, gorąco wspierany przez ojca Mirosława.Piecyk przygrzał i ostatecznie zajął 2 miejce, ulegając jedynie przedstawicielowi TTS Polonii Bytom Bartłomiejem Kuskiem.Dobre wyniki osiągnęli nasi młódzi wychowankowie Piotr Kubicki i Sylwester Ura. Pirwszy zakończył zmagania w przedziale 7-8, a drugi w przedziale 9-12.Grę w kategorii żaków wygrał również nasz debiutant Przemysław Kotajny, dla którego był to pierwszy występ na turnieju wojewódzkim, ostatecznie nasz zawodnik zakończył rywalziację w przedziale 17-24.Dobry wynik osiągnęła również zawodniczka Emilia Gabryś, która zakończyła zmagania w przedziale 9-12.


Naszą młodzież dzielnie wspierali trenerzy: Anna Sójka i Piotr Bitmann oraz Prezes Dariusz Steuer


Wyniki Turnieju


Transmisja z zawodów:
65 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie