Lider GMKS Strzelec Frysztak pokonany!Spotkanie we Frysztaku miało jedną wielką , a w zasadzie dwie zasadnicze wady, nie był to mecz przed naszą publicznością i nie był transmitowany online. A było to spotkanie, które warto by zobaczyć.


Spotkanie we Frysztaku było niezwykle zacięte

Wyjazd do Frysztaka już z założenia był uznawany za mecz trudny i nawet wyciągnięcie remisu i podział punktów było z założenia czymś pozytywnym.Chłopcy zagrali dobry "pingpong"

Stało się jednak coś nieoczekiwanego, 5 naszych Gliwiczan zagrała bardzo dobry tenis, nie zwracając uwagi ani na wysoki ranking i 90% skuteczność Krzysztofa Niemca, pomoc groźnego chińczyka Wang Yimu, ani na gorący doping kibiców gospodarzy. Nawet trudności z nie do końca rozbitymi okładzinami nie stanowiły tego dnia przeszkody :) .
Nie oznacza to oczywiście, że było to łatwe zwycięstwo. Gospodarze, którzy mają na swoim koncie m.in. występy w LOTTO Superlidze Tenisa Stołowego dawali z siebie wszystko, widowisko sportowe stało na bardzo wysokim poziomie. Śmiało można powiedzieć, że każdy kto tego dnia był na sali przy ul. Wybickiego 25 po spotkaniu wyszedł usatysfakcjonowany widowiskiem.


Wynik satysfakcjonował jednak wyłącznie naszych zawodników, którzy pokonali lidera na własnej ziemi 6:4!


Szczegółowe wyniki spotkania oraz aktualna sytuacja w tabeli dostępne są na:

www.pzts.pl/rozgrywki-ligowe/mecz/3641/II Liga Kobiet - dziewczyny realizują planŁatwe zwycięstwo padło udziałem naszej żeńskiej drużyny.


Agata Ciesielska tego dnia dzieliła obowiązki zawodnika i fotografa

Spotkanie z I zespołem UKTS Sokół Orzesze z uwagi na nieobecności jednej z zawodniczek zakończył się walkowerem i wynikiem 10:0 na korzyść naszych dziewczyn.Angelika Janik jest mocny wzmocnieniem Gliwickich dziewcząt

Wydaje się, że decydujące pojedynki o zwycięstwo w II lidze zostaną rozegrane z zespołami z Jastrzębia Zdroju oraz Tarnowskich Gór.


Szczegółowe wyniki spotkania dostępne są na:

http://ligi.slzts.pl/mecz/3/28/3416/kts-gliwice-ukts-sok%C3%B3%C5%82-orzesze/


Transmisja ze spotkania dostępna jest poniżej:
Ważne zwycięstwo Młodzieży


II Drużyna Męska KTS Gliwice występuje w II Lidze Śląsko-Opolskiej

Przed naszą młodzieżą w tym tygodniu stało może nie bardzo trudne, za to z pewnością ważne zadanie - zwycięstwo nad ostatnim zespołem tabeli LKS Lesznianka Leszna Góra.Na Zdjęciu przy stoliku sędziowskim Prezes LKS Lesznianka Leszna Góra Andrzej Pustówka

Było to jedno z tych spotkań , które trzeba było wysoko i pewnie wygrać, aby uciec od strefy spadkowej. Tak więc mecz ten był rozgrywany pod pewną presją.


Juniorzy z presją poradzili sobie znakomicie i cała czwórka Olek, Szymon, Krzysiek i Gumiś zagrali jak po wypiciu soku z gumijagód - pokonali przeciwnika 10:0 zaliczając po komplecie punktów.


Szczegółowe wyniki spotkania dostępne są na:

http://ligi.slzts.pl/mecz/3/30/3060/lks-lesznianka-leszna-g%C3%B3rna-kts-ii-gliwice/


W tym tygodniu przerwa w rozgrywkach ligowych. A z newsami ligowymi wracamy za dwa tygodnie.Foto by Agata Ciesielska and Dariusz Steuer

105 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie