Lider GMKS Strzelec Frysztak pokonany!Spotkanie we Frysztaku miało jedną wielką , a w zasadzie dwie zasadnicze wady, nie był to mecz przed naszą publicznością i nie był transmitowany online. A było to spotkanie, które warto by zobaczyć.


Spotkanie we Frysztaku było niezwykle zacięte

Wyjazd do Frysztaka już z założenia był uznawany za mecz trudny i nawet wyciągnięcie remisu i podział punktów było z założenia czymś pozytywnym.Chłopcy zagrali dobry "pingpong"

Stało się jednak coś nieoczekiwanego, 5 naszych Gliwiczan zagrała bardzo dobry tenis, nie zwracając uwagi ani na wysoki ranking i 90% skuteczność Krzysztofa Niemca, pomoc groźnego chińczyka Wang Yimu, ani na gorący doping kibiców gospodarzy. Nawet trudności z nie do końca rozbitymi okładzinami nie stanowiły tego dnia przeszkody :) .
Nie oznacza to oczywiście, że było to łatwe zwycięstwo. Gospodarze, którzy mają na swoim koncie m.in. występy w LOTTO Superlidze Tenisa Stołowego dawali z siebie wszystko, widowisko sportowe stało na bardzo wysokim poziomie. Śmiało można powiedzieć, że każdy kto tego dnia był na sali przy ul. Wybickiego 25 po spotkaniu wyszedł usatysfakcjonowany widowiskiem.


Wynik satysfakcjonował jednak wyłącznie naszych zawodników, którzy pokonali lidera na własnej ziemi 6:4!


Szczegółowe wyniki spotkania oraz aktualna sytuacja w tabeli dostępne są na:

www.pzts.pl/rozgrywki-ligowe/mecz/3641/II Liga Kobiet - dziewczyny realizują planŁatwe zwycięstwo padło udziałem naszej żeńskiej drużyny.


Agata Ciesielska tego dnia dzieliła obowiązki zawodnika i fotografa

Spotkanie z I zespołem UKTS Sokół Orzesze z uwagi na nieobecności jednej z zawodniczek zakończył się walkowerem i wynikiem 10:0 na korzyść naszych dziewczyn.Angelika Janik jest mocny wzmocnieniem Gliwickich dziewcząt

Wydaje się, że decydujące pojedynki o zwycięstwo w II lidze zostaną rozegrane z zespołami z Jastrzębia Zdroju oraz Tarnowskich Gór.


Szczegółowe wyniki spotkania dostępne są na:

http://ligi.slzts.pl/mecz/3/28/3416/kts-gliwice-ukts-sok%C3%B3%C5%82-orzesze/


Transmisja ze spotkania dostępna jest poniżej: