KTS Gliwice zaprasza na zimowy obóz tenisa stołowego!Głównym celem obozu szkoleniowego będzie, doskonalenie gry w tenisa stołowego pod okiem fachowej kadry trenerskiej i sparingpartnerów (zawodniczki I Ligi KTS Gliwice). Treningi przy stołach będą się odbywały 2-3 razy dziennie.

Będziemy uczyć prawidłowej techniki uderzeń, pracy nóg i odpowiedniego podejścia mentalnego bdo treningu i zawodów.

Chcemy stworzyć przyjazną, bezpieczną i rodzinną atmosferę, bo tylko w takich warunkach nasze pociechy oraz starsi są w stanie robić postępy i uczyć się gry w tenisa stołowego. Oprócz pracy i serca, które wkładamy w nauczanie chcemy również, zapewnić doskonałą zabawę i dostarczyć niezapomnianych chwil i dobrze przygotować się do najważniejszych zawodów w sezonie 2022/23.

PLAN TRENINGOWY

Trening techniczny i odpowiednia praca nóg Prawidłowa technika uderzeń Gra na wiele piłek Serwis i odbiór podania Atak trzeciej piłki Zajęcia indywidualne z zawodnikami Zajęcia ogólnorozwojowe Zajęcia taktyczne Analiza gry na video Na zakończenie obozu przewidziany jest turniej z nagrodami

TERMIN i CENA

Gilowice 15.01 – 21.01.2023r.

Rozpoczęcie kolacją i zakończenie obiadem – 1 599 zł

Dla stałych obozowiczów i klubu KTS Gliwice - specjalne ceny !

ZAKWATEROWANIE

Ośrodek Wypoczynkowy „Beskidek” Gilowice, ul. Siedlakówka 72a pokoje 2, 3 i 4 osobowe z łazienkami, Internetem i TV Przyjazd i wyjazd z obozu we własnym zakresie.

DOKUMENTY

- Karta kwalifikacyjna zostanie wysłana na prywatnego maila uczestnika obozu.

ATRAKCJE

W cenie zapewniamy: -zakwaterowanie, - wyżywienie 3 razy dziennie(śniadanie, obiad, kolacja), - treningi tenisa stołowego 2-3 razy dziennie, - opieka medyczna, - zajęcia ogólnorozwojowe, - zajęcia rozrywkowe, - ognisko, TV, Internet oraz atrakcje turystyczne i świeże górskie powietrze. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkową koszulkę lub gadżet. Będzie również możliwość kupienia sprzętu do tenisa stołowego.

ZGŁOSZENIA

Zgłoszenia przyjmujemy drogą telefoniczną i mailową Tel. 668 - 336 -144 Jarosław Tomicki Tel. 607 – 442 - 978 Dariusz Steuer mail: akademiats@akademiats.pl więcej informacji na www.ktsgliwice.com, www.akademiats.pl

Zgłoszenia telefoniczne i mailowe wraz z wpłatą zaliczki przyjmujemy do 31 grudnia! Liczba uczestników na Turnus ograniczona do 50 osób !!!

FORMA PŁATOŚCI - ZALICZKA W WYSOKOŚCI 500 zł PRZELEWEM NA KONTO AKADEMII TENISA STOŁOWEGO NR.KONTA - MULTIBANK 19 1140 2004 0000 3702 7645 8990 pozostała kwota w dniu przyjazdu lub przelewem na wskazane konto.

W tytule wpłaty prosimy podać imię i nazwisko uczestnika.

UWAGA:

Zachowujemy wszystkie wymagania dotyczące koronawirusa. Obóz szkoleniowy będzie jak najlepiej zabezpieczony.

W razie zmieniających się przepisów w Polsce, jeżeli obóz będzie musiał zostać odwołany zaliczki zostaną zwrócone !!!

W przypadku rezygnacji z obozu zaliczka przepada!!!

Jako nieliczni organizatorzy sparujemy z uczestnikami i przekazujemy niezbędną wiedzę.

Opiekę nad dziećmi sprawować będzie wykwalifikowana kadra (kierownik wypoczynku + instruktorzy + ratownik medyczny)

MAMY SERCE DO GRY, A TENIS STOŁOWY TO NASZE ŻYCIE!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ZAPRASZAMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

81 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie