KTS Gliwice coraz wyżej we współzawodnictwie SportowymZ roku na rok nasz młody klub osiąga coraz to lepsze wyniki sportowe i to zarówno pod kątem rozgrywek ligowych i występów seniorów w turniejach indywidualnych, jak i pod kątem szkolenia dzieci i młodzieży uzdolnionej sportowo. Zobaczmy jak poszło naszym zawodnikom na rodzimym Śląskim podwórku.Współzawodnictwo Sportowe w kategorii Seniorskiej w Województwie Śląskim


Pod kątem rywalizacji w kategoriach seniorskich na obszarze Województwa Śląskiego nasz klub został niekwestionowanym liderem. Zawodnicy z Gliwic w rywalizacji Seniorskiej zajęliśmy pierwsze miejsce, pokonując m.in. TTS Polonię Bytom i AZS UJD Częstochowę, czyli zespoły grające w ekstraklasie i superlidze kobiet i mężczyzn. Na 2 miejscu podium znalazł się MKS Skarbek Tarnowskie Góry , a na 3 uplasowała się TTS Polonia Bytom.


Pełną Wojewódzką Klasyfikację za współzawodnictwo w kategoriach seniorskich znajdziecie tutaj.


Współzawodnictwo Sportowe w kategoriach Młodzieżowych w Województwie Śląskim


A jak młodzież KTS-u ? Gniewna ... i coraz skuteczniejsza w grze. Zawodnicy KTS Gliwice rywalizując zarówno w turniejach wojewódzkich jak i ogólnokrajowych zajęli wysokie 2 miejsce, przegrywając jedynie z niekwestionowanym liderem województwa MKS Skarbek Tarnowskie Góry. Na 3 miejscu znalazł się zespół JKTS Jastrzębie-Zdrój. Pełna klasyfikacja dostępna jest tutaj.Współzawodnictwo Sportowe Łącznie


A jak to wygląda łącznie ? Całkiem , jak w kategoriach młodzieżowych, ponieważ połączona siła młodości i witalności z doświadczeniem i rutyną zapewniło nam wysokie 2 miejsce. W klasyfikacji zwyciężył klub MKS Skarbek Tarnowskie Góry , a miejsce 3 zajął JKTS Jastrzębie-Zdrój. Pełna klasyfikacja dostępna jest tutaj.KTS Gliwice 11 klubem w Polsce !


A jak Klub Tenisa Stołowego wypadł na arenie ogólnopolskiej ? Zajęliśmy dobre 11 miejsce, na około 500 zarejestrowanych na terenie Polski Klubów Tenisa Stołowego. Jesteśmy również jednym z 3 klubów z pierwszej 15 zestawienia, które nie posiadają drużyny w rozgrywkach Lotto Superligi Mężczyzn i Ekstraklasy Kobiet, a cenne punkty zdobywają w większości zawodnicy trenujący i mieszkający w Gliwicach , którzy poza wynikami tworzą również zintegrowaną społeczność, wspomagającą rozwój i szkolenie młodych zawodników.


Organizacja Imprez


Klub Tenisa Stołowego z uwag na korzystne położenie, dostęp do bazy hotelowej i funkcjonalnego obiektu oraz bogatej infrastruktury sprzętowej chętnie organizuje zarówno wojewódzkie jak i ogólnopolskie imprezy sportowe. W sezonie 2019/2020 w Gliwicach odbyły się Drużynowe i Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów oraz Grand Prix Polski Weteranek i Weteranów.


100 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie