Jarosław Tomicki i Alicja Łebek cały czas w czołówce kraju !

W kategorii Seniorek w Turnieju Głównym I Grand Prix Polski Seniorów rozegranego w dniach 23-25 września 2022 w Białymstoku nasz klub miał dwie reprezentantki Alicję Łebek oraz Dominikę Gilewską.Druga z nich dostała się do turnieju z eliminacji i zajmując w swojej grupie 4 miejsce, zagrała w turnieju pocieszenia i zakończyła go w przedziale 29-32. Brawa dla Gila za przejście "wąskiego sita" , którym są eliminacje do gpp seniorek.Z dobrej strony zaprezentowała się nowa nadzieja naszej żeńskiej drużyny Alicja Łebek, która była utrzymana z listy. Po zajęciu 3 miejsca w grupie nasza zawodniczka walczyła w turnieju pocieszenia, w którym po ograniu Adrianny Lidzbarskiej z MRKS Gdańsk zakończyła rywalizację w przedziale 17-20.W kategorii seniorów najlepiej zaprezentował się lider naszej drużyny Jarosław Tomicki, który po zajęciu 2 miejsca w grupie i awansu do turnieju głównego przegrał z Robertem Florasem (Orlicz 1924 Suchedniów), a następnie w grze o przedziały z Kubą Kwapisiem (Ostródzianka Ostróda), tym samym kończąc rywalizację w przedziale 13-16, co jest najlepszym wynikiem wśród zawodników KTS Gliwice.Drugi z naszych reprezentantów Grzegorz Felkel, w rozgrywkach grupowych zajął

3 miejsce, co pozwoliło mu na walkę w przedziale o miejsca 17-20. W bezpośrednim pojedynku nasz reprezentant pokonał Jakuba Witkowskiego (LKS Odra Głoska), co pozwoliło mu zdobyć przedział 17-20.W turnieju wystąpił również Krzysztof Gumiński , który zajął 5 miejsce w fazie grupowej, a w walce o przedział 33-36 pokonał Błażeja Szczepanka z LZS Żywocice.


Szczegółowe wyniki zawodów


Wszystkim zawodnikom gratulujemy i trzymamy kciuki za dobre występy w kolejnych zawodach :)

107 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie