Jakub Masłowski z awansem na 2. Grand Prix Polski Seniorek i Seniorów!

Znakomicie zakończyło się niedzielne popołudnie 07 listopada 2021 dla zawodników Klub Tenisa Stołowego Gliwice/Akademia Tenisa Stołowego podczas II Wojewódzkiego Turnieju Kwalifikacyjnego Seniorek i Seniorów.

Na Grand Prix Polski , które odbędzie się na naszej sali w Centrum Sportowo - Kulturalne "Łabędź" pod koniec miesiąca po świetnej grze awansował Kuba Masłowski , który w finale pokonał klubowego kolegę Grzegorz Felkela.

Grzesia czeka co prawda gra w eliminacjach, jednak biorąc pod uwagę jego waleczny charakter i znajomość hali możemy liczyć, że zobaczymy go również w turnieju głównym Grand Prix Polski.

Dobry występ zaliczyli również pozostali mężczyźni reprezentujący Klub Tenisa Stołowego Gliwice. W przedziale 5-6 rywalizację zakończył doświadczony Bartosz Kwodawski, który w ostatnim z pojedynków pokonał Mirosława Piecowskiego. Jeszcze bardziej cieszy gra Krzysztofa Gumińskiego, który dotarł w drugiej połówce tabeli do tego samego przedziału, w ostatecznym spotkaniu pokonując Mateusza Lasotę z MUKS Jedynka Pszów.

Dobrze zagrali również nasi pozostali zawodnicy, ponieważ w czołowej 16 turnieju znalazło się ich jeszcze 3. W przedziale 13-16 rozgrywki zakończyli: Piotr Ostachowski, Szymon Radło oraz Miłosz Piecowski. Piotrek i Krzysiek intensywnie pracują nad poprawą silnych uderzeń i efekty są już dzisiaj widoczne.

Pozostali Panowie uplasowali się na następujących miejscach

Dariusz Steuer, Dawid Gala - 25-32

Oliwier Sokołowski 33-48

Michał Bondar i Gala Bartłomiej 49-64

Oskar Sokołowski 65-96

U Pań na 3 miejscu podium stanęła Dominika Gilewska, dla której również był to bardzo dobry turniej.