Idziemy w dobrym kierunku!

Czas na spóźnione, a przez to jakże oczekiwanie podsumowanie tygodnia ligowego :) , a właściwie ostatniego "okresu rozgrywek" .

A jest co podsumowywać , gdyż wszystko idzie w dobrym kierunku.

Cieszy nas w szczególności wygrana w I lidze mężczyzn z zespołem KS Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów. Było to jedno z tych spotkań, w którym naprawdę trudno byłoby wytypować zwycięzcę, a los spotkania ważył się do ostatnich piłek.

Koniec końców , to jednak nasi zawodnicy okazali się odporniejsi i lepiej wytrzymali końcówkę spotkania stawiając kropkę na "i" i wygrywając całe spotkanie 6:4.


Całość spotkania można obejrzeć poniżej:
Powody do zadowolenia mają również nasze Panie, które przygotowywały się na przyjęcie prawdziwego Huraganu. W pojedynku na szczycie tabeli podjęły bowiem zajmujący 2 miejsce w tabeli II Ligi Kobiet Huragan Sosnowiec.


Okazało się jednak , że forma naszych zawodniczek ma solidne fundamenty, na tyle silnie "zabetonowane", że niestraszny im żaden, nawet porywisty wiatr.


Huragan nie uzyskał więcej niż 2 punktów w skali beauforta, a nasze Panie pod wodzą trenerki Anny Rusin zgarnęły ich aż osiem i niezmiennie prowadzą w tabeli II ligi kobiet.


A co tam u naszej młodzieży ?


Młodzież jak to młodzież, dokucza starszym i płata figle :) . Tym razem dużego figla sprawiła drugiej .... przepraszamy pierwszej :) Młodości Rudno.

Pierwsza Młodość, nawet silnie wzmocniona dostała od naszych rozrabiaków konkretny łomot. Nic tak nie cieszy jak sukcesy młodzieży - parafrazując jednego z zawodników gości.Wszystkich zainteresowanych już teraz zapraszamy również na ostatnie spotkanie z 1 Ligą w Gliwicach. Będzie to mecz szczególny, gdyż możliwe , że w przypadku zwycięstwa nasz zespół będący tegorocznym beniaminkiem w 1 lidze mężczyzn zajmie fotel lidera.Zamość to jednak bardzo solidna drużyna, dlatego prosimy o liczne przybycie i gorący doping - a jeżeli nie możecie przyjść na salę to oglądajcie spotkanie online w nowej odsłonie wraz z pojawiającymi się na bieżąco wynikami spotkania.


76 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie