Historyczny awans ! - Gliwiczanki zagrają w 1- lidze tenisa stołowego

Z uwagi na epidemię choroby Covid - 19 władze Polskiego Związku Tenisa Stołowego oraz Śląskiego Związku Tenisa Stołowego zdecydowały się zakończyć rozgrywki ligowe. Dla zawodniczek 2 ligi Śląsko - Opolskiej oznacza to, że sezon ligowy został zakończony...


Zawodniczki 1 Ligi Kobiet - Grupy Południowej :)

A dla naszych dziewczyn, że w sezonie 2020/2021 zagrają w ogólnopolskiej elicie w ramach rozgrywek 1 ligi kobiet grupy południowej!


Angelika Janik to znaczące wsparcie dla gliwickiej drużyny...

Z dorobkiem 28 punktem i czterema punktami przewagi nad 2 zespołem ligi - Skarbkiem II Tarnowskie Góry i 5 punktami przewagi nad 3 zespołem ligi JKTS II Jastrzębie-Zdrój wygrywają 2 ligę i rozpoczynają rywalizację na arenie ogólnopolskiej.


Poza znaczącym dorobkiem punktowym Agacie Ciesielskiej zawdzięczamy wiele świetnych zdjęć :)

Warto również wspomnieć, o sukcesie naszych dziewczyn w Pucharze Polski, w którym udało im się dojść do wojewódzkiego finału i nawiązać równorzędną walkę z zespołami występującymi w rozgrywkach ogólnopolskich , co tylko potwierdziło, że naszym Paniom ambicji i woli walki nie brakuje.


Sorki, świnki się czasem zdarzają ....

W ramach rywalizacji ligowej mamy też, mniejsze indywidualne sukcesy. Grająca trenerka Anna Rusin była w tym sezonie naprawdę ciężka do pokonania, o czym świadczy bilans punktowy wynoszący 69:3 i 96% skuteczność!


Anna Rusin liderką rankingu indywidualnego 2 ligi kobiet!

Jeszcze lepiej było w rankingu deblowym, w którym 3 pierwsze miejsca zajęły zawodniczki KTS Gliwice: Anna Rusin Agata Ciesielska i Patrycja Szabat.


Szczegółowe wyniki rozgrywek ligowych są zresztą dostępne w zakładce ŚLZTS


Zapraszamy również do odwiedzenia KTS TV, gdzie możemy zobaczyć kilka spotkań w wykonaniu naszych dziewczyn.


A poniżej krótka fotogaleria z rozgrywek ligowych naszych Pań: