Grzegorz Felkel i Jarosław Tomicki z awansem do I Grand Prix Polski Seniorów!Niedziela 12 Września była dla naszego Klubu owocna i pełna sukcesów podobnie jak odbywające się dzień wcześniej zawody Kadetów.


Głównym bohaterem tego dnia był Grzegorz Felkel , który potwierdził, że 1 pozycja w rankingu wojewódzkim nie była dziełem przypadku i w dobrym stylu wygrał cały turniej.

Zwycięstwo w turnieju wojewódzkim oznacza, że razem z utrzymanym z Limitu Jarosławem Tomickim wystąpią w I Grand Prix Polski Seniorek i Seniorów w tenisie stołowym.

Jednym z trudniejszych pojedynków był oczywiście mecz finałowy, który Grzegorz rozegrał z drugim ( i rozstawionym z numerem 2) kolegą klubowym Jakubem Masłowskim, dla którego również były to bardzo dobre zawody.


W pierwszej 16 turnieju seniorów znalazł się również utalentowany Miłosz Piecowski, trenujący na co dzień w ośrodku w Gdańsku, który uplasował się w przedziale 13-16.


Wśród Pań najlepszy wynik osiągnęła Karolina Rakowska, która zakończyła rywalizację w przedziale 7-8. Przedział dalej uplasowała się Dominika Gilewska, która rywalizację w zawodach zakończyła w przedziale 9-12.
W czołowej 16 turnieju znalazły się również 3 inne zawodniczki naszego Klubu, Natalia Gąsior, Patrycja Szabat oraz młodziutka Marysia Toborek, która przebojowo wdziera się w środowisko starszych koleżanek.Pozostałe zawodniczki i zawodnicy naszego klubu ukończyli rywalizację w następujących przedziałach:


Seniorki:

Julia Kaczmarczyk, Marta Gawliczek - przedział 17-24

Agata Masłowska (Ciesielska), Dorota Kaniecka - przedział 25-32

Oliwia Gąsior 33-48


Seniorzy:

Krzysztof Gumiński, Szymon Radło - przedział 17-24

Gala Bartłomiej, Steuer Dariusz, Kwodawski Bartosz, Ostachowski Piotr - przedział 25-32

Gala Dawid, - przedział 33-48

Kaczorek Marek, Bodnar Michał, - przedział 49-63

Zygmunt Marcin, - przedział 65-96,


Niektóre ze spotkań rozgrywanych przez naszych zawodników możecie zobaczyć na:Szczegółowe wyniki turnieju znajdziecie klikając tutaj.
133 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie