Grzegorz Felkel i Jarosław Tomicki w krajowej czołówce!

Na 1. Grand Prix Polski Seniorów w Zielonej Górze bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy KTS Gliwice Grzegorz Felkel i Jarosław Tomicki.

Młodszy z nich po pewnym zwycięstwie w I Wojewódzkim Turnieju Kwalifikacyjnym Seniorek i Seniorów promowanym awansem do Turnieju Głównego Grand Prix Polski rozegrał bardzo dobry Turniej. W Fazie grupowej Grzesiek przegrał jedynie z nadzieją Polskiego Tenisa Stołowego Miłoszem Redzimskim, pokonując w grupie m.in. Adama Dosza , czy Kamila Kurowskiego pewnie awansując do fazy pucharowej.Tam nasz zawodnik uległ Samuelowi Kulczyckiemu, a w turnieju pocieszenia pokonał kolegę klubowego Jarosława Tomickiego, plasując się w przedziale 9-12.Na dobrym poziomie zagrał również Jarosław Tomicki, który pewnie wygrał swoją grupę pokonując m.in. Konrada Bąka, a w turnieju głównym uległ Kubie Kwapisiowi. W konsekwencji tej porażki oraz przegranej w turnieju pocieszenia z Grzegorzem Felkelem Atom zakończył rywalizację na miejscu 13-16.


Pełne wyniki z turnieju dostępne są na stronie Polskiego Związku Tenisa Stołowego


Naszym zawodnikom życzy jeszcze lepszych wyników w nadchodzących Turniejach :)191 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie