Dobre wieści z XXX Mistrzostw Polski Nauczycieli i Pracowników Oświaty w Tenisie Stołowym

W rozgranych w Łodzi w dniach od 18-20.06.2021 XXX Mistrzostwa Polski Nauczycieli i Pracowników Oświaty w Tenisie Stołowym dobre miejsca zajęli reprezentanci KTS Gliwice.

Wyniki:

Aneta Grodzicka - 3 miejsce w kategorii kobiety 41-50

Krzysztof Sławiński - 10 miejsce w kategorii mężczyźni 41-50

Piotr Zemła - 1miejsce w kategorii mężczyźni 51-60

W Drużynowych Mistrzostwach Polski Związek Nauczycielstwa Polskiego z terenu Śląska w składzie: Aneta Grodzicka, Krzysztof Sławiński, Piotr Zemła, Sebastian Krupa i Pan Łoziński zajął wysokie 2 miejsce.

Reprezentacja Politechniki Śląskiej (i KTS-u Gliwice jednocześnie) w składzie : Aneta Grodzicka, Krzysztof Sławiński i Piotr Zemła wzięła udział w jubileuszowych XXX Mistrzostwach Polski Nauczycieli i Pracowników Oświaty w Tenisie Stołowym.

Organizatorem Mistrzostw po raz piąty był Okręg Łódzki ZNP. W imprezie rozegranej w dniach 18-20.06.2021 uczestniczyło ponad 70. zawodników z całej Polski, którzy występowali w turniejach indywidualnych w swoich kategoriach oraz w rozgrywkach drużynowych jako przedstawiciele wojewódzkich Okręgów ZNP.

Wszyscy nasi reprezentanci walczyli bardzo ambitnie i zagrali świetny turniej: Aneta Grodzicka zajęła 3. miejsce w kategorii kobiet 41-50 lat, Krzysztof Sławiński zajął 10. miejsce w grupie mężczyzn 41-50 lat, Piotr Zemła wygrał kategorię mężczyzn 51-60, a w rozgrywkach drużynowych nasi przedstawiciele reprezentujący Ślaski Okręg ZNP (wspólnie z S.Krupą i K.Łozińskim) zajęli drugie miejsce przegrywając jedynie w finale z silnym zespołem z województwa pomorskiego. Ponadto Aneta była bardzo blisko strefy medalowej w grze mieszanej (z W. Tebecio) przegrywając dramatyczny ćwierćfinał 10:12 w piątym secie.

Szczegółowe wyniki i informacje z występu naszego ciała pedagogicznego znajdziecie na : https://www.facebook.com/znplodz/