Daniel Knevels coraz bliżej podium!

Przyzwoicie zaprezentowali się zawodnicy Klubu Tenisa podczas I Wojewódzkiego Turnieju Kwalifikacyjnego Kadetek i Kadetów w Jastrzębiu-Zdroju.
Podczas gdy juniorzy walczyli w Gliwicach w Jastrzębiu -Zdroju podeszli kadeci, oraz zawodnicy młodszych kategorii wiekowych.


W zawodach dobrze zaprezentowali się zawodnicy KTS Gliwice Wiktor Paruch oraz Szymon Piecowski. Obaj zawodnicy, którzy nie są jeszcze kadetami na około 64 startujących zajęli bardzo dobre miejsca w przedziale 13-16 pokonując kilku dobrych rywali.


Najbardziej cieszy postawa Daniela Knevelsa , który po zdobyciu medalu Mistrzostw Śląska kadetów w poprzednim sezonie, potwierdza , że nie był to przypadek, lecz efekt solidnej pracy nad formą i sobą samym. Daniel ulokował się tuż za pudłem na 4 miejscu, a jedyne porażki zanotował ze zwycięzcą turnieju Piotrem Czaputą oraz Oliwierem Turkiem, z którym walczył o zdobycie miejsca na podium.


Daniel z roku na rok staje się kolejnym z filarów naszej młodzieżowej grupy i wierzymy, że jeszcze nie raz pokaże na co go stać.


Szczegółowe wyniki zawodów


Gratulujemy zawodnikom, rodzicom oraz kadrze trenerskiej :)

61 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie