2 Zwycięstwa i remis!

Czas najwyższy na podsumowanie minionego tygodnia ligowego! A jest co podsumowywać, gdyż odnieśliśmy 2 cenne , a w tym 1 historyczną wygraną oraz niespodziewany remis.


Panie mają pierwszeństwo, więc zaczniemy od zrobienia kolejnego kroku do awansu do I ligi, wygranej z JKTS II Jastrzębie-Zdrój.Sukces cieszy tym bardziej, że mecze z Jastrzębski Klub Tenisa Stołowego nigdy nie były łatwe, hala jest specyficzna a jastrzębskie ambitne zawodniczki młodego pokolenia są głodne sukcesów i błędów nie wybaczają.

Nasze dziewczyny stanęły jednak na wysokości zadania.


Całe spotkanie można zobaczyć poniżej po zakończeniu transmisji I ligi Kobiet.


Historyczne i pierwsze w nowych barwach klubowych zwycięstwo odnieśli nasi Panowie w ramach rozgrywek 1 Ligi Mężczyzn. Atom i spółko zagrali znakomite spotkanie z drużyną ze Zduńskiej woli.


Jarosław Tomicki nie zawiódł jak lider i zrobił swoje dając drużynie cenne punkty.


Determinacją wykazał się Karol Szotek, który jak sam stwierdził po zakończeniu spotkania: "nie grał tego dnia dobrze, mimo to wyciągnął swoją pierwszą partię na 3:2. Kiedy swoje gry wygrali Grzegorz Felkel i Bartosz Kwodawski, stan 4:0 bardzo dobrze rokował na pozytywne zakończenie spotkania. Wszystko zależało od debli.

Ale i tu nasi chłopcy stanęli na wysokości zadania, a pierwsze punkty w życiu w rozgrywkach 1-ligi zdobył Dariusz Steuer, który w parze z Grzegorzem Felkelem "wyciągnęli" grę deblową.


Po grach deblowych, rezultat był jasny, pozostawało pytanie, ile "oczek" wyciągniemy w tym spotkaniu. Po przegranych Karola i Grzesia skończyło się 8:2, co na tak trudnego przeciwnika jakim jest drużyna ze Zduńskiej Woli jest naprawdę dobrym rezultatem.


Całe spotkanie można zresztą obejrzeć, do czego serdecznie zachęcamy:
Video zawiera również relację z wygranego spotkania Pucharu TT Inter Cup z austriackim SPG Sport Club - Flotzersteig , spotkanie zostało wygrane bardzo wysoko, bo aż 7:0.

Mimo zwycięstw w I Lidze Mężczyzn i II Lidze Kobiet za największą niespodziankę i hit kolejki należy uznać remis naszej Młodzieży na wyjazdowym spotkaniu w Kujakowicach.

Gospodarze to zespół bitny, waleczny i nastawiony na odnoszenie sukcesów i co roku walczący o najwyższe miejsca w rozgrywkach Śląsko- Opolskiej II Ligi Mężczyzn w tenisie stołowym. Tym razem jednak nie odnieśli zwycięstwa, a punkt z remisu należy do naszej młodzieży!127 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie