2 mecze 2 wygrane!
Ostatnia kolejka rozgrywek II Ligi Kobiet i Mężczyzn to dobra i stabilna gra naszych drużyn, które zrobiły swoje i pewnie wygrały swoje spotkania ligowe.

Nasze Panie na własnej ziemi zmierzyły się z zespołem MKS Skarbek II Tarnowskie Góry.

W drużynie gości wystąpiła znana z zeszłorocznych występów w I lidze kobiet Natalia Młynek oraz 3 regularnie występujące w Grand prix Polski Juniorki - Milena Kluszewska oraz nowy nabytek tarnogórskiego klubu siostry Karolina i Magdalena Rakowskie.

Skład ten choć mocny nie był dość mocny, i nawet niespodziewane zwycięstwo Karoliny Rakowskiej nie na wiele się zdało. Marzy nam się awans do I ligi i zamierzamy go sobie wywalczyć! Wynik 7:3 pokazuje, że mamy ku temu potencjał.

U naszych juniorów cel nie jest tak wygórowany, mają się ogrywać i utrzymać 2 ligę. Pokonując drużynę z Węgierskiej Górki 7:3 zrobili w tym kierunku istotny krok, uciekli ze strefy spadkowej obejmującej 3 ostatnie drużyny.
Wszyscy zagrali dobre mecze, jednak szczególne brawa należą się Aleksandrowi Lilienowi i Krzyśkowi Pawłowskiemu , te dwa komplety w połączeniu z dwoma punktami Szymona Radły dały nam zwycięstwo.


Gratulacje dla wszystkich - walczymy dalej !

44 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Skontaktuj się z nami:
Znajdziesz nas na:

DaDDariusz Steuer

Tel: + 48 607 442 978

Dariusz Steuer 

Email: ktsgliwice@gmail.com
 

© 2019 by Fitness KTS Gliwice.
Proudly created with
Wix.com

Facebook

Instagram

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

Youtube

  • Twitter Clean
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now