Żacy i Skrzaci na Indywidualnych Mistrzostwach Śląska

12 Czerwca 2022 w Częstochowie nasi zawodnicy zakończyli ostatni Turniej zaliczany do współzawodnictwa dzieci i młodzieży w sezonie 2021/2022 - Indywidualne Mistrzostwa Śląska Skrzatów i Żaków.


Za sprawą dobrze dysponowanego Szymona Piecowskiego nasz klub zdobył dwa medale Mistrzostw Śląska Żaków, srebrny w grze podwójnej w parze z Bartłomiejem Kuskiem oraz brązowy w grze indywidualnej.


O krok od zdobycia brązowego medalu Mistrzostw Śląska Skrzatów był Piotrek Kubecki, który po świetnej grze w spotkaniu o medal , w 5 secie zmuszony był uznać wyższość Igora Zająca z MKS Skarbek Tarnowskie Góry.Mimo braku sukcesu medalowego nasza pracująca dopiero pierwszy rok grupa początkująca zaczyna zbierać pierwsze owoce, o czym świadczy wyraźny wzrost umiejętności i coraz wyższe miejsca w turniejach.
W grze deblowej Piotrek Kubecki w parze z Sylwestrem Urą doszli aż do przedziału 5-8 przegrywając jedynie ze zwycięzcami turnieju Andrzejem Ratką i Mateuszem Orszulakiem.


W grze podwójnej dobrze zaprezentowały się zawodniczki Emilia i Judyta Gabryś, które zakończyły rywalizację w przedziale 9-16.


W przedziale 13-16 (na około 48 występujących zawodników) znalazł się Sylwester Ura, który ogrywał i nawiązywał walkę z prezentującymi wyższe umiejętności techniczne i starszymi rywalami.

Przedział dalej zmagania zakończył Piotr Kubecki, który przypominamy wciąż jest skrzatem.Charakter pokazał również Jakub Hryciuk, dla którego był to debiutancki występ w zawodach rankingi wojewódzkiej w którym odniósł pierwsze zwycięstwo.Z kolei w kategorii żaczek Emilia Gabryś zakończyła zmagania w przedziale 17-24, a Judyta Gabryś na miejscach 25-32.

Naszych najmłodszych zawodników wspierali Anna Sójka , Piotr Bittmann, Marek Kaczorek oraz Mirosław Piecowski.


Zawodnikom gratulujemy występów i walki , a trenerom i rodzicom dziękujemy za wsparcie.


Wyniki Zawodów


Relacja Video z zawodów


Kamera nr 1


Kamera nr 247 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie